Va Banque

Album cover art for "Va Banque" by Louis Villain & Ero JWP

Louis Villain & Ero JWP - Rap, Hip-Hop

Va Banque

2 Plays

Duration: 3:17

View Album

Lyrics

Language:

[Refren: Louis Villain] Jeśli wchodzę, to va banque, jeśli wchodzę, to na bank są ze mną (kto? kto?) Ludzie, których dobrze znam, nie podzielił nas ten hajs, ani wpierdol (kto? kto?) O, nie, o, nie, (co?) jak chcesz mieszać między nami, no to krótko, ty O, nie, (o, nie) o, nie, (o, nie) próbowałeś nas trafić, ale pudło [Zwrotka 1: Louis Villain] Kładzie stówę mi na blat, jak wydawać chciał mój rap, bracie Sony Mimo, że to dobry hajs, jestem dużo więcej wart, także sorry Nie chcę spoglądać zza krat, chcę spokojnie sobie spać do późnej pory Gramy bracie tu va banque, wygraj wszystko albo strać, tylko pomyśl Rap szczery z boiska na penthouse 24 rozkminka jest tęga Jak nie było widać, kiedy się staczałem Popatrzysz, gdzie teraz to sięga Mam dach nad głową, a pod nogami kłody Ciągła walka ze sobą, nie wychodzę z formy Liczysz, brat, na pomoc, możesz dzwonić do mnie Dałem dach na głową jak koleżka był bezdomny [Przerwa: Louis Villain] No co jest grane? [Refren: Louis Villain] Jeśli wchodzę, to va banque, jeśli wchodzę, to na bank są ze mną (kto? kto?) Ludzie, których dobrze znam, nie podzielił nas ten hajs, ani wpierdol (kto? kto?) O, nie, o, nie, (co?) jak chcesz mieszać między nami, no to krótko, ty O, nie, (o, nie) o, nie, (o, nie) próbowałeś nas trafić, ale pudło [Zwrotka 2: Ero] Gram va banque od Północ Centrum Południe Vabank nie tylko, bo ziom nazwać tak wytwórnie Dwie dekady później w tej grze mam inny level I wiem, że nie mogę przegrać, bo stawiam na siebie Zostawiam badziewie, kokę, hazard za drzwiami Siadam przy obiedzie i dzielę chlebem z ziomkami Mielimy pergamin tyle, ile wlezie I wciąż myślę o pomyśle jak przestałem o imprezie Dobry wóz mnie wiezie, dobry gust cechuje I jak już siądę na tronie, to nie ustępuję I mogę być se chujem, bo na pewno nie pizdą Duch ciałem, hartowałem tu prawie każdą trucizną I idę jak oświecony bez blasku fleszy Po dużo więcej niż mieć za co przeżyć Piszę te wersy, co mają nas cieszyć I to jedynie linie, które biorę na zeszyt [Refren: Louis Villain] Jeśli wchodzę, to va banque, jeśli wchodzę, to na bank są ze mną (kto? kto?) Ludzie, których dobrze znam, nie podzielił nas ten hajs, ani wpierdol (kto? kto?) O, nie, o, nie, (co?) jak chcesz mieszać między nami, no to krótko, ty O, nie, (o, nie) o, nie, (o, nie) próbowałeś nas trafić, ale pudło

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ero JWP
  • Louis Villain