Najgora

Lyrics
[Tekst pesme "Najgora"] [Strofa] Idu dani, vuku se ko da su pijani Idu dani, nismo se još ni otreznili Kao da si ubio me, pa overio Srce moje, meni si se baš zamerio Idu noći, lebde ispod tvoga prozora Teče život, zaspali smo samo ti i ja Daj probudi me iz ludila [Refren] Hajde, reci mi Da ništa, ništa, ništa ne osećaš Da nigde, nigde, nigde ne vidiš nas Kaži da sam najgora Hajde, reci mi Jer nikad, nikad, nikad neću ja Nekog drugog voleti ko tebe sad A možda sam za tebe rođena [Strofa] Idu dani, vuku se ko da su pijani Idu dani, nismo se još ni otreznili Kao da si ubio me, pa overio Srce moje, meni si se baš zamerio Idu noći, lebde ispod tvoga prozora Teče život, zaspali smo samo ti i ja Daj probudi me iz ludila [Refren] Hajde, reci mi Da ništa, ništa, ništa ne osećaš Da nigde, nigde, nigde ne vidiš nas Kaži da sam najgora Hajde, reci mi Jer nikad, nikad, nikad neću ja Nekog drugog voleti ko tebe sad (Sad) A možda sam za tebe Hajde, reci mi Da ništa, ništa, ništa ne osećaš Da nigde, nigde, nigde ne vidiš nas Kaži da sam najgora Hajde, reci mi Jer nikad, nikad, nikad neću ja Nekog drugog voleti ko tebe sad (Sad) A možda sam za tebe rođena
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...