Mongolia

Lyrics
Language:
Biegamy znów w koło Bez sensu wesoło A myśli wciąż mamy Ponure i złe I czegoś znów chcemy I znowu mniej jemy I na to wygląda Że tak musi być Mongolia Biegamy znów wkoło Bez sensu na goło A myśli wciąż mamy Ponure i złe I rośnie nam gula Co rozum znieczula I bez desperacji Już nie da się żyć No nie da się żyć Już nie da się żyć Tu wielu ma Piekielnie lepkie łapki Co dławi mnie I tracę cały wdzięk Mongolia Tu bez desperacji Już nie ma jak żyć
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found