dlaždice

Lyrics
Ležim nehybně v nechutný [?] kabince A ty sem pořád chodíš a ptáš se "medvídku, je všechno dobrý?" A já ani nemůžu otevřít pusu a říct ti to všechno Natož ty zkurvený dveře, který tu mezi náma stojí Jsem troska A troskou asi navždycky zůstanu A i když chci [?] z hnusu Křičet všechny myšlenky světa [?] přijde jen věta "jo, jsem v pohodě. počkej chvíli, chvíli, chvíli, chvíli" A ta chvíle pomalu, ale jistě Blíží se k věčnosti [?] Kde zastavil se čas
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found