Šta Je

Lyrics
[Tekst pjesme "Å ta Je"] [Uvod] KUKU$ Woah [Strofa 1: Goca R.I.P.] I dalje sam govno, čujem Boga da mi sudi odozgo Čujem da neki me brane "Dobar je, samo ga nisi upozno", huh Pitaju "Kako je?", kažem im "Dobro je" Ne znaju kol'ko je grozno Ne znaju kol'ko sam ozbiljan kad im kažem da se idem pozdravit' sa mozgom Hannah Montana, napokon uspio, hvala ti mama Hasta mañana, nije mi više do zlata i para, yeah Vasco da Gama, putujem, nisam izašo iz stana, yeah Abrakadabra, sve se okrene u godinu dana [Refren: Goca R.I.P.] U čašama led se topi, šta je? Sjedni sa nama i popij, Å¡ta je? Putujemo po Europi, Å¡ta je? Rosé kad idem u shopping, šta je? U čašama led se topi, šta je? Sjedni sa nama i popij, Å¡ta je? Putujemo po Europi, Å¡ta je? Rosé kad idem u shopping, šta jе? [Strofa 2: Hiljson Mandela] Joj šta im debeli radi — jebе, ne vadi Sippamo Henessy, mene si našao jebat' dok pušimo skunkić Letimo visoko — astronaut Vozimo brzo ko Aston Martin Odi s nama, dođi se zabavi Danas sve probleme zaboravi NPC lead, sada sam glavni Sjećam se, bili su džepovi prazni Neka svi vide kako se slavi Svaki dan živimo ko da je zadnji Yeah, yeah, yeah Dižemo čaše u zrak — nazdravlje Jer sve Å¡to je dobro kratko traje Pa kažem — dižemo čaše u zrak — nazdravlje Jer sve Å¡to je dobro kratko traje [Refren: Goca R.I.P.] U čašama led se topi, šta je? Sjedni sa nama i popij, Å¡ta je? Putujemo po Europi, Å¡ta je? Rosé kad idem u shopping, šta je? U čašama led se topi, šta je? Sjedni sa nama i popij, Å¡ta je? Putujemo po Europi, Å¡ta je? Rosé kad idem u shopping, šta je?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Hiljson Mandela
- Goca R.I.P.