Lubią strzępić (Bonus Track)

Album cover art for "Lubią strzępić (Bonus Track)" by Kuban

Kuban - Rap

Lubią strzępić (Bonus Track)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Daj mi żyć a nie, tylko sobie strzępią ryja Chcą bym był na dnie ale to nie dla mnie chyba Daj mi żyć a nie, mej osoby analiza Chcą bym był na dnie chcą bym był na dnie Daj mi żyć a nie, tylko sobie strzępią ryja Chcą bym był na dnie ale to nie dla mnie chyba Daj mi żyć a nie, mej osoby analiza Chcą bym był na dnie chcą bym był na dnie [Zwrotka 1] Masa opinii co to i daje, nie wiem Czy kasa mnie czyni typem co słucha zwierzeń Chyba nie to są słabe ogniwa ej Co w życiu im nie wyszło nic i lubią strzępić ryja wiem Ryja lubią strzępić więc sam nie mam pretensji Robią swoje wierz mi, mam tyle spraw ważniejszych Dają nam siłę zamiast zabierać ją [galon?] wypiję za nich by byli wciąż Jebnę jak u V'ała to dla mnie okej Bo hejter o mnie gada tym daje mi fejm Gitara nie skacze mi ziom pikawa Gitara, powtórzę dla nich gitara Gra nigdy jak wcześniej, serio jak nigdy wcześniej Zbyt wiele mam na głowie by być naiwnym jeszcze Nie słucham się obcych czy facebooka To społeczność krucha ja wciąż z moimi tutaj Ziomal nie ma pracy teraz tym się będę martwił Rozjebane mam bebech tym się będę martwił Mojej znów się spóźnia, tym się będę martwił A te ich opinie, kto bym tym się martwił [hook] Ziomal nie ma pracy teraz tym się będę martwił Rozjebane mam bebech tym się będę martwił Mojej znów się spóźnia, tym się będę martwił A te ich opinie, kto bym tym się martwił [Bridge] Im większy uśmiech mam tym bardziej boli ich Im bardziej boli ich tym większy uśmiech mam Bańki macie puste ja, gadki takie utnę wam Fanki raczej dumne mam, a każdy raper wódkę lał [Refren] Daj mi żyć a nie, tylko sobie strzępią ryja Chcą bym był na dnie ale to nie dla mnie chyba Daj mi żyć a nie, mej osoby analiza Chcą bym był na dnie chcą bym był na dnie Daj mi żyć a nie, tylko sobie strzępią ryja Chcą bym był na dnie ale to nie dla mnie chyba Daj mi żyć a nie, mej osoby analiza Chcą bym był na dnie chcą bym był na dnie Ziomal nie ma pracy teraz tym się będę martwił Rozjebane mam bebechy tym się będę martwił Mojej znów się spóźnia, tym się będę martwił A te ich opinie, kto bym tym się martwił Ziomal nie ma pracy teraz tym się będę martwił Rozjebane mam bebechy tym się będę martwił Mojej znów się spóźnia, tym się będę martwił A te ich opinie, kto bym tym się martwił

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Kuban