dom

Lyrics
[Refren] Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz [Zwrotka 1] Bywam jak w tym rock'n'rollowym filmie Bradley Cooper To nie te czasy jak nosiłem całe hajsy w bucie 99 trosk, DJ, daj mi uciec Nie zna starej płyty Jay-a mimo czapki Wu-Tang (he) Czuję się odizolowany na maksa Miałem, ziomo, nie palić, ale to farsa Robione pogo na sali, ja palę blanta I płacę słono za stary PR od dawna Zostawiam duży napiwek Pomimo sety w kieszeni, niby z natury wodzirej (tak, tak) Macho co drugi przy piwie I nie oceniam, choć oddają się za szlugi te świnie Ile można robić w kiblu te panie? Powiedzcie Ile wyjebałem drinków na barze po kresce? Ile fani dali, synku, nie spłacę się pewnie A ile odjebałem cyrków na trasie, to jebniesz [Refren] Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz [Zwrotka 2] Słyszałem wiele na swój temat, ale zero dramy Już nie namówisz mnie na wódkę samym "elo, stary" Kuban w Opocznie jest jak w Neapolu Diego, czaisz? A Ci, co się nie odwrócili, leję kielon za nich Bez pardonu się wjebałem w grę jak jakiś cham Wtedy nie było ważne kto tam jakie łachy ma Podejście typu "nie masz weny, no to baty pal" No i te kradzione bity, byle rapy kłaść Mimo wieku wiele przeszły moje białe Naje Dobry chujek ciągle sobą, gdy nastaje ranek Szczerze, nie wydałem płyty, bo się najebałem 360 razy w roku, wiem, mam najebane Najbardziej wyluzowany koleś na majku A pospinany godzinę stoję przy barku Nasenne leki codziennie biorę od tak już Zamiast na Facebooku to brudy piorę na majku [Refren] Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz Zarobiłem na ostatniej płycie na dom No i gdzie jest ten sos? U dilera, na barach i w nocnym, czy co? Nie mam wstydu za grosz
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kuban
- favst