kyoto

Lyrics
[Tekst piosenki "kyoto"] [Refren: zalia, zalia i Kuban] Zgubiłem się nocą, miasto wystawia kły Razem z poranną rosą, będę dzwonił jak zły Zostawiliśmy w Kyoto cały spokój, a dziś Już nie umiem odpocząć, kiedy u niego śpisz Zgubiłem się nocą, miasto wystawia kły Razem z poranną rosą, będę dzwonił jak zły Zostawiliśmy w Kyoto cały spokój, a dziś Już nie umiem odpocząć, kiedy u niego śpisz [Zwrotka 1: Kuban, zalia] Diabeł cieszy się nad ranem, nie śmieszy mnie to wcale Esemesy rozmazane, znam adresy by cię znaleźć Wymieniam je pod nosem, jak uśmiechy z taksówkarzem Przeszukam każdy kąt, od Odessy po Panamę I tylko proszę zrób to dzisiaj, dzisiaj Bo jutro mogą się nie przydać i tak Zostanę tylko w obietnicach, w myślach Niedopalonych papierosach, na nich moja szminka [Refren: zalia i Kuban] Zgubiłem się nocą, miasto wystawia kły Razem z poranną rosą, będę dzwonił jak zły Zostawiliśmy w Kyoto cały spokój, a dziś Już nie umiem odpocząć, kiedy u niego śpisz [Zwrotka 2: Kuban, zalia] Nic mnie nie obchodzi, tylko to już z kim dziś się kładziesz Szampan niech się chłodzi igram z losem już na barze Tańczę do melodii, którą nuciliśmy razem Chodząc po Japonii pod Myslovitz i Nirvanę I w innym miejscu znów nad ranem, ranem Nasze melodie znam na pamięć, ty też Myślami gdzieś za oceanem, dalej Liczę po cichu, że mnie kiedyś znajdziesz [Refren: zalia i Kuban] Zgubiłem się nocą, miasto wystawia kły Razem z poranną rosą, będę dzwonił jak zły Zostawiliśmy w Kyoto cały spokój, a dziś Już nie umiem odpocząć, kiedy u niego śpisz Zgubiłem się nocą, miasto wystawia kły Razem z poranną rosą, będę dzwonił jak zły Zostawiliśmy w Kyoto cały spokój, a dziś Już nie umiem odpocząć, kiedy u niego śpisz
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kuban
- Zalia