O Tobie myśl

Lyrics
[Tekst piosenki "O Tobie myśl"] [Intro] Taka jasna noc, że wcale nie ma sensu spać Choć dawno je pochłonął mrok Wciąż świecą nam tysiące gwiazd, hej [Zwrotka 1] Znów długa zima wystudziła mi krew Znów liczę hajs zamiast Biec póki płuc nie wypełni mi żar, aż Dogonię wiatr, muszę Znaleźć na nowo swój rys, wolę do walki, muszę Żyć i to szybko nim upomni się czas Przysypie piach i... [Refren] Znów czuję moc Znów ostry niby skalpel mam wzrok I znowu mam ochotę, by mieć Nim wróci zima przygody wszystkie Znów czuję moc Pod skórą jakby pieścił mnie prąd I znowu mam ochotę, by żyć A w głowię tli się ooo, o tobie myśl [Zwrotka 2] Żyć i to szybko nim upomni się czas Rozwieje wiatr, muszę Iść po zapachu tropić wszystko, co może dać Dać życiu smak, muszę Zakochać się w tobie i głośno potem płakać, muszę Żyć i to szybko, nie ma sensu spać Nie tego lata [Przedrefren] Taka jasna noc, się połóż i nie idźmy spać, hej Choć kiedyś nas pochłonie mrok Dziś świecą nam tysiące gwiazd [Refren] Znów czuję moc Znów ostry niby skalpel mam wzrok I znowu mam ochotę, by mieć Nim wróci zima przygody wszystkie Znów czuję moc Pod skórą jakby pieścił mnie prąd I znowu mam ochotę, by żyć A w głowię tli się ooo, o tobie myśl [Przejście] Ooo, ooo, ooo, ooo Ooo, ooo, ooo, ooo [Refren] Znów czuję moc Pod skórą jakby pieścił mniе prąd I znowu mam ochotę, by żyć A w głowię tli się ooo, o tobie myśl [Zwrotka 3] Znów długa zima wystudziła mi krew Znów liczę hajs zamiast Biec póki płuc niе wypełni mi żar, aż Dogonię wiatr, muszę Zakochać się w tobie i głośno potem płakać, muszę Żyć i to szybko, nie ma sensu spać Nie tego lata
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Krzysztof Zalewski