Довбуш (Dovbush)

Lyrics
[Текст пісні «Довбуш»] [Куплет 1] Болит серце, завмирає Йой, дівчєта, чисто гину, всьо, вмираю Коли леґінь вуса має А єк ходит, топірцем си підпирає Вже си так перевели хлопи, шо дорешти Одно гірше, єк дівки, друге - биті мешти А я хочу, шоб такий, єк Довбуш в фолькльорі За такими у горби, дівчєта, дгорі-дгорі [Приспів] Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя [Куплет 2] Болит серце і колотит Йой, дівчата, ся кортєчка нє проходит Супермен, міцний горішок Си ховают, єк виходить наш опришок Раз такий мене імив коло моєй хати Вусами заскобитав та й став цілювати Ми потом на полонинці дивилис на зорі За такими у горби, дівчєта, дгорі-дгорі [Приспів] Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя [Бридж] Давай рученьками файно хлоп-хлоп-хлоп Каждій дівці, молодиці треба хлоп-хлоп Давай ноженьками файно топ-топ-топ А у нас в Карпатах каждий хлоп Давай рученьками файно хлоп-хлоп-хлоп Каждій дівці, молодиці треба хлоп-хлоп Давай ноженьками файно топ-топ-топ А у нас в Карпатах каждий хлоп, єк дуб! [Приспів] Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя Ой, попід, ой, попід, попід гай зелений Ходить До-, ходить До-, Довбуш йде молодий І мені, і мені тоже тре Довбушя Бо гуцу-, бо гуцу-, бо гуцульська душя
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- FIÏNKA