Várlak

Lyrics
[Versszak 1] Úgy mentél el, úgy mentél el, ahogy jöttél Semmit se hagytál, s félek, hogy semmit sem vittél És most itt vagyok És itt hagyott hangokat hallgatok S megint kérded: [Refrén] Miért nem hívsz? Hívlak minden reggel Miért nem sírsz? Sírok minden éjjel Miért nem vársz? Várlak mindenemmel Miért hátrálsz? Hívlak két kezemmel De úgy félek, hogy csak én hallom hangodat [Versszak 2] Mért hagytál el, s mért kísért még most is hangod? Mért hagytál el, s mért nem érinti ujjam az arcod? És most itt vagyok És szédülten egyedül ballagok S megint kérded: [Refrén] Miért nem hívsz? Hívlak minden reggel Miért nem sírsz? Sírok minden éjjel Miért nem vársz? Várlak mindenemmel Miért hátrálsz? Hívlak két kezemmel Úgy, de úgy félek, hogy csak én hallom hangodat [Refrén] Miért nem hívsz? Hívlak minden reggel Miért nem sírsz? Sírok minden éjjel Miért nem vársz? Várlak mindenemmel Miért hátrálsz? Hívlak két kezemmel Ó, de úgy félek, hogy csak én hallom hangodat
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Presser Gábor