Nie mówię a...

Lyrics
Ref: Nie mówię A, bo ludzie są B Księżyc to C, świat bywa do D Nie liczę do trzech, bo jeden mam cel Choć dróg jest tu wiele, a nogi mam dwie [x2] Nie muszę nic, bo robię tu coś Wczoraj je dziś, a dzień to jest noc Gdy szukam spokoju,to gubię gdzieś złość Nie patrzę się krzywo, gdy idę na wprost Otwieram oczy, zamykam drzwi Gdy wpadam w kłopoty, to wypada wyjść Gdy mam tu marzenie, to spełniam se je Bo moje marzenie to nie ma że nie Poranny blant i biorę łyk kawy Ziomek ma sprawę, to nie ma sprawy Zakasam rękawy, rozwijam skrzydła I słodka gadka tu bywa ochydna Gdy kwaśny deszcz pada na miasto Nie płacę słono za miejski transport Tęcza ma kolor, ulice są szare A spełnione sny bywają koszmarem Wyrwane filmy i światła od fleszy Brudnе chodniki i zgubione rzeczy Starzy znajomi w tych nowych miejscach Tracą tu głowy, szukając szczęścia Rеf: Nie mówię A, bo ludzie są B Księżyc to C, świat bywa do D Nie liczę do trzech, bo jeden mam cel Choć dróg jest tu wiele, a nogi mam dwie
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kosi