Basement Disco

Album cover art for "Basement Disco" by KęKę

KęKę - Rap, Polski Rap

Basement Disco

9.6K Plays

Duration: 3:49

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: KęKę] Dużo osób już poznałem w życiu A dogodzić się im wszystkim nie da Mam w około sporo spoko typów Za to paru takich, co się lubią zjebać Taki rodzaj człowieka Nic mu nie pasi i wszystko go wkurwia Bicik nie taki, na featach są braki, a tytuł jest sraki Ogólnie jest chujnia... Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom nagrywam tę EP-ę i numer Po co ma szperać, z sekretów odzierać by w końcu powiedzieć: "nie lubię" Daję Ci powód na tacy Refren jest dicho, teksty są brudne KęKę i Hase to zwykłe radomskie chłopaki I gdzie mają Twoje podwójne? W dupie! Za to se robię co lubię, super! Słuchając cieszą się ludzie, super! Hajsy mam z rapu niegłupie, super Rzucam te EP-ę na woofer Zanim tu wrócę z kolejną solówką, co pomysł mam na nią nie lada Chcę se obadać, co zrobić gdy gadam, to czego normalnie nie nada Zacznij już teraz wykrzywiać swe usta, niech z ryja Ci wyjdzie pogarda Poczucie wyższości Ci będzie zagłuszał ten refren, co gra jak Lambada A ja się uśmiechnę i sobie zatańczę, bo dawno żem jakoś nie tańczył KęKę i Hase, TRK-a na bicie, a Ciebie to życie wyjaśni [Refren: KęKę x2] Bam, biri-bam, biri-bam, bum Bam, biri-bam, biri-bam, bum Bam, biri-bam, biri-bam, biri-bam Dobry refren jest, nie? W chuj! [Zwrotka 2: Hase] Podziemia osiem lat, solo płyty dwie Pierwszy w Under Draft, pierwszy w TRL Szafa wyciszona kocem i majk Udało się to zmienić to przyjeb się Zero klipów na necie, kontaktów Zero kitów, bo to przecież rap mój Tylko gadka do bitu Do sił ostatku, a Ty tu się spinasz o fan-club? Może lepiej się przyjebać o bit? Albo co taki nołnejm tu robi? Co to, kurwa, za refren, KęKę? Hase to pudło w doborze załogi Nie dogodzi się nigdy każdemu, wiem Chociaż potańcz do tego refrenu se Będzie łatwiej napisać komentarz "Sprzedałeś się, cwelu, forever underground" Nienawiść, pogarda - lubię Krytyka i zawiść - lubię Plucie na innych, bluzganie im w oczy O jakie to piękne uczucie Propsy za płyty - nie lubię Spoko masz klipy - nie lubię Bez spiny refreny, kozackie numery A gdzie macie swoje podwójne? W dupie! [Refren: KęKę x2] Bam, biri-bam, biri-bam, bum Bam, biri-bam, biri-bam, bum Bam, biri-bam, biri-bam, biri-bam Dobry refren jest, nie? W chuj! [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska]

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • KęKę
  • Hase