Czemu, Ah Czemu?

Lyrics
[Zwrotka 1] Atakuje ktoś na siódmym. Zobaczyć to chcę Co się tam dzieje? Czy jest już bardzo źle? Kto bierze górę? I w ogóle kto się bije? Czy gdy ktoś zabity może jeszcze ożyje? Mówisz nie choć tam na siódme, doigrasz się Te małpy zawłaszczyły wszystko co wyżej jest Czy nie masz zainteresowań co w twoim bloku Może się wydarzyć, widoczne gołym okiem [Refren] Czemu, ah czemu, ah czemu ty dręczysz mnie? Czemu, ah czemu, ah czemu życzysz mi źle? Czemu, ah czemu, ah czemu ty krzywdzisz mnie? Czemu, ah czemu, ah czemu kaleczysz mnie? Ranisz mnie! [Zwrotka 2] Napierdala ktoś na szóstym, zbliżają się Jeśli się nie okopiemy będzie bardzo źle Nawał obowiązków nie zwalnia od porządku Ci zbóje będą na piątym w okolicach piątku Właśnie Mówisz nie reagowałem, to może być źle Ci nicponie zawłaszczyli nasze izby dwie A ty nie bacząc na to, co tutaj ma miejsce Dręczyć mnie byś pragnęła wiecznie [Refren] Czemu, ah czemu, ah czemu ty dręczysz mnie? Czemu, ah czemu, ah czemu życzysz mi źle? Czemu, ah czemu, ah czemu ty krzywdzisz mnie? Czemu, ah czemu, ah czemu kaleczysz mnie? Ranisz mnie!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kazik Staszewski