Miért fáj a szív?

Lyrics
Fekszel mellettem, de csak mellettem Se álom, se szerelem. Se lebegés, se zuhanás Üres éjszakák. Nincs több, nincs más Most érzem, amit nem hittem Hogy éget a semmi, hogy fáj, ami nincs Fejünkben szürke búcsúmondatok; Tudom, mondanád már, mondanám már De nem mered, nem merem, nem tudom, nem értem; Miért fáj a szív, ha nem szabad? Miért szól a húr, ha elszakad? Se ítélet, se kegyelem Fogoly idő, szünet az életben Még eleven múltunk némít el Tudom, mondanád már, mondanám már De nem mered, nem merem, nem tudom, nem értem; Miért fáj a szív, ha nem szabad? Miért szól a húr, ha elszakad? Miért kell az egész, ha minden csak a végére vár? Miért a szerelem, ha minden születés új halál? Oh miért? Miért fáj a szív, ha nem szabad? Miért? Miért? Miért? Miért? (oh oh oh) Miért fáj a szív, ha nem szabad? Miért szól a húr, ha elszakad?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...