Keby3x

Lyrics
[Text skladby "Keby3x"] [Intro] Daj, nech sa darí, daj, nech sme zdraví Daj, nech ma už nikdy nič nezastaví Čo všetko som zažil, úsmev na tvári Keby, keby, keby, keby, keby, keby [Chorus] Daj, nech sa darí, daj, nech sme zdraví Daj, nech ma už nikdy nič nezastaví Čo všetko som zažil, úsmev na tvári Keby, keby, keby ma nezobrali Ako chcú vyhrať, keď nikdy nehrali? Byť na hrane ti dvíha adrenalín Život nás ponúkol, tak sme si vzali Za všetko, čo sa deje, môžeme sami [Verse] Yeah, mimo spoločnosti – renegade Môj flow modrá krv – aristokrat Za chybu platím roky, sedemkrát Vraj ma niekto natrel, asi ma nemal rád Na ľudí som vyberavý Aj zločinec má dobré mravy A nemám, čo si sám nespravím Robiť rukami? Eh-eh, nechce sa mi Keď za mesiac otočíš 100k Rátaj, koľko je to do roka A keby tam nebol ten potkan Tak dnes ešte behám po vonka Nerobil by to, keby ho to nebaví Posledný výlet sa teraz zdá pridrahý Tunnel vision, z ničoho nemal obavy S jedlom rastie chuť a staneš sa pažravý [Bridge] Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia, legalizácia Legalizácia [Chorus] Daj, nech sa darí, daj, nech sme zdraví Daj, nech ma už nikdy nič nezastaví Čo všetko som zažil, úsmev na tvári Keby, keby, keby ma nezobrali Ako chcú vyhrať, keď nikdy nehrali? Byť na hrane ti dvíha adrenalín Život nás ponúkol, tak sme si vzali Za všetko, čo sa deje, môžeme sami [Chorus] Daj, nech sa darí, daj, nech sme zdraví Daj, nech ma už nikdy nič nezastaví Čo všetko som zažil, úsmev na tvári Keby, keby, keby ma nezobrali Ako chcú vyhrať, keď nikdy nehrali? Byť na hrane ti dvíha adrenalín Život nás ponúkol, tak sme si vzali Za všetko, čo sa deje, môžeme sami [Verse 2] Uh, keby nebol Riko, nebol by KKT Keby som fajčil, pálim ako brigeta Keby, keby balím, ubalím korneto Keby som recidív, o rok som zase tu Keby sa zmenil systém, nemám klepetá Keby bol pinokio rap, som Geppetto Keby som bol feťák, tak sekám dobrotu Keby, keby, keby, keby, keby [Verse 3] O pol šiestej ráno hrá v rádiu opera Pozdravujem do kuchyne Peťa Koperu Kamera nás vidí, veľký brat sa pozerá Poobede som chodil ku Majovi na kávu Obloha je modrá – Subaru Dívam sa na ňu cez pletivo Nie, mukli neveria taláru Dva roky by úplne stačilo Mám šťastie, mám tú najlepšiu ženu Ema má Jura a Juro Emu Nemali piko, nemali trému Vyhlásením sa to skončilo [Outro] Jak kokot, vonku si bol vagabund Chápeš ma? Vonku si bol vagabund Eh, však vyhľadával si koletívum S ktorými si, s ktorými si robil nekalé veci Chápeš ma? Si sa stretával s takými ľuďmi A tak určite si nechodil na kávičku s policajtmi a vyšetrovateľmi, a s NAK-ou Chápeš ma? A tu dôjdú, zavrú ich Chápeš ma? Nezostanú, nezostanú, nezostanú tými Ja ne, ja im netvrdím Že nech robia naďalej zle Však nemôžu robiť naďalej zle Keď chcú ísť domov, musia byť normálni Však, ale vidím to aj na tebe Máš všetkých v piči okolo seba A ideš svoje
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Karlo