Na serio

Lyrics
[Refren] To życie zaliczę na 5+, zaliczkę podzielę z mordą bo Zarobię na rapie by mieć luz Nie wstanę do robo, bo jebać to Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio [Zwrotka 1 : Nizioł] Wszystko co robię to z myślą, sercem i śmiertelnie poważnie Bo wszystko co w życiu mi wyszło, to było jak najbardziej realne Złapał za rogi, ukuł gdzie trzeba Słuchał się mądrych i nie tykał ścierwa Nigdy nie wątpił, wiedział na co czeka Co miał to pomnożył, nie leciał na sępa My tu gadu, gadu, znulozowana $zajka, fanatyk obiadu Co robię na serio to wyczuwasz od razu A że się tym bawię to nawijam z marszu Od lat kilkunastu $zajka powstała jak najbardziej serio, uliczny styl od kilku muczaczos Syndykator to był armagedon Czekaj na solo, chyba numer sześć A że płyta to praktycznie złoto, u Step Records a nie byle gdzie [Refren] To życie zaliczę na 5+, zaliczkę podzielę z mordą bo Zarobię na rapie by mieć luz Nie wstanę do robo, bo jebać to Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio [Zwrotka 2 : Dawid Obserwator] Jeszcze nie trafiłem na właściwe tory A jego widzę kiedy idę do roboty Ludzie się sprzedają, żeby zrobić story Inni to kupują rozmyślając o tym Wersy o tym o czym ja nie jestem w stanie Szukam ich na Roxie, bo są przeruchane Chwytasz się brzytwy, żeby zaistnieć A ja nie mogę z ciebie, jesteś tępy chamie Moi koledzy uderzą na bary, w tym czasie to piszę zwroteczki Ile dadzą to wezmę na bary, możesz mówić mi Szymon Kołecki Dalej mam robotę, ona znowu pyta "czy już tylko rap i spieniężniam pasję?" (co?) Kmini czy zrobić tu lotę czy laskę Znałem dziwkę, dwa koła ma za noc Tak myślę to w sumie zaciecha Jest dziwką za dwa koła za noc, a pies za cztery na miecha [Refren] To życie zaliczę na 5+, zaliczkę podzielę z mordą bo Zarobię na rapie by mieć luz Nie wstanę do robo, bo jebać to Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio [Zwrotka 3 : Kaczy] Na serio, serio Proceder wjeżdża Bez fuszerki, z braćmi na Stepach Robimy rap tak jak potrzeba i jak ci nie pasi, wyłącz, uciekaj To jest nasz styl na serio, serio Nie dla lamusów co za sławą pełzną To jest nasz rap od lat na serio Zamknięte grono, kurwy tu nie wejdą Co byś nie zrobił i ile byś nie dał Nie wejdziesz tu śmieciu, nie wejdziesz, się nie da Stara gwardia, młodych banda, jest wena Cały czas ten rap mamy w genach Muzyka gra i będzie grać non stop Muzyka gra dla Ciebie Polsko Uliczny rap znów trafia mocno Otwieraj głowy, słuchaj tego głośno Nie ważne czy spada na nas propsów fala, czy prują się pety w komentarzach My robimy swoje, gramy to tu nadal Serio morda, na serio wpadaj [Refren] To życie zaliczę na 5+, zaliczkę podzielę z mordą bo Zarobię na rapie by mieć luz Nie wstanę do robo, bo jebać to Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio Więc lepiej bierz mnie na serio, serio, serio
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kaczy
- Nizioł
- Dawid Obserwator