Svega ima, al’ bi’ još

Lyrics
[Tekst pjesme "Svega ima, al bi još"] [Strofa 1] Dobrodoš'o u moj stan Nećeš tako brzo van A kad sreća meni da svoj glas Neće zaspat' nijedno od nas, od nas Ponavljamo gradivo Do kraja pa nanovo Ubijamo se od učenja Ma nema kave, nema predaha, aha [Refren] Ma tko mi zvoni, zvoni, zvoni cijeli dan Mene nema, ponavljam Jer na sedmom nebu sam I svega ima, ima, ima al' bi još, i još, i još Pa da sutra ne kažem Da je život bio loš Oh, da je život bio loš [Strofa 2] Dobrodoš'o u moj stan Nećeš tako brzo van A kad sreća meni da svoj glas Neće zaspat' nijedno od nas, od nas [Refren] Ma tko mi zvoni, zvoni, zvoni cijeli dan Mene nema, ponavljam Jer na sedmom nebu sam I svega ima, ima, ima al' bi još, i još, i još Pa da sutra ne kažem Da jе život bio loš Oh, da je život bio loš I svega ima, ima, ima al' bi još, i još, i još Pa da sutra ne kažеm Da je život bio loš Oh, da je život bio loš Pa da sutra ne kažem Da je život bio loš
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...