Całkiem o.k.

Album cover art for "Całkiem o.k." by Jacuś

Jacuś - Rap, Polski Rap

Całkiem o.k.

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Tekst piosenki "Całkiem o.k."] [Refren] Po weekendzie skończy mi się hajs No bo mamy po dwadzieścia lat Nie chcę myśleć o tym kim nie jestem Chce byś poczuła mój prawdziwy vibe Ok, ok, na serio jestem całkiem ok, ok Mam trochę wad, ale kto nie ma ich? Dlaczego myślę o nich głównie kiedy z tobą śpię [Zwrotka 1] Mózgi jak Einstein, ziomale z najlepszym flow Czujemy bardziej, czasami myli się tor Ale mądrzejszy będzie ten kto przeżyje tą noc O doświadczenia które kiedyś będą miały tę moc Mama miała racje (Miały tę moc) Mama miała racje (Miały tę moc) Zawsze racje ma Jak jest zima ubierz te skarpetki A latem sandały są sеksi też Za niedługo przyjdą mi nowe zasłony Mam to totalniе w dupie no bo i tak nie mam żony Ktoś się chwali swoją nową G klasą Ktoś broni swoich jakże oryginalnych poglądów Tak ogólnie widzę, że jesteś po przeciwnej stronie Lubisz podróżować, lubisz tańczyć, lubisz słońce A ja lubię słonie, lubię zwiedzać i imprezy, obce kraj ich maniery Damn, jesteś w centrum bajery Ale to nie ze mną, ja ci pokazuje jak się żyję. Ja ci pokazuję jak się żyje Bycie NPCtem jest fajne tylko na chwilę Z tobą mam dużo energii Na mazowieckiej korek i po setki Przy Carrefourze pytają czy może pani otworzyć, bo ja potrzebuję bletki [Refren] Po weekendzie skończy mi się hajs No bo mamy po dwadzieścia lat Nie chcę myśleć o tym kim nie jestem Chce byś poczuła mój prawdziwy vibe Ok, ok, na serio jestem całkiem ok, ok Mam trochę wad, ale kto nie ma ich? Dlaczego myślę o nich głównie kiedy z tobą śpię [Zwrotka 2] Damn, na mieście coraz puściej Damn, na zegarku wpół do szóstej chyba Damn, zaczynamy nowy dzień Z kaczkami jemy rano tosty przy jeziorze Damn, one wiedzą, że ja wiem Damn, że na tym świecie wszystko jest chore Damn, one wiedzą, że ja wiem Że będzie ciężko, żeby przyjść na umówioną porę Wyjebane w trendy, smutnych ludzi w brandy Mamy swoje marki, chociaż wszystkie ziomy w Fendi Myślą, że są fancy. Moje bity lecą u ciebie na pętli Mamy najlepszy dźwięk w Polsce Nasze disco polo tak dobre jak Golce Najebany dzień i w nockę Przecież w końcu chyba nie chodzi o postęp Co nie? Wyjebane w trendy, smutnych ludzi w brandy Mamy swoje marki, chociaż wszystkie ziomy w Fendi Myślą, że są fancy. Moje bity lecą u ciebie na pętli Mamy najlepszy dźwięk w Polsce Nasze disco polo tak dobre jak Golce Najebany dzień i w nockę Koniec końców przecież nie chodzi o postęp [Outro] Co nie? Chyba tak, chyba tak. Co złego to nie my, proszę pana

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Jacuś