Те, чого нема (What does not exist)

Lyrics
Language:
Що наснилось, те забулось Відійшло у небуття Що зустрілось – розминулось Розминулось, як життя А за вікном – літо і зима А я бачу те, те, чого нема Що цвіте, тем потім в'яне Скоро сохне і вмира Не шукай, чого не стане, – Буде іншая пора А за вікном – літо і зима А я бачу те, те, чого нема Всі слова – одна омана Всі думки – одна печаль Час тече, минуле тане Чи на щастя, чи на жаль А за вікном – літо і зима А я бачу те, те, чого нема
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found