Що було (It is what it is)

Lyrics
[Куплет 1] От і все, час тече, як ріка Кажеш ти, стала я не така Не така І нехай вже ніхто не займає Не така Вибачай, все було, все минає Не впізнаю - і не жди Так сьогодні й назавжди! [Приспів] Я кажу, що було, те було І тепер я тебе не впізнаю! Я кажу, що було, те було Забуваю, забуваю! [Куплет 2] День і ніч, ніч і день Птахом вже пролетіли Знаю я, все пройде - Так мені ворожили Не впізнаю так і знай Забуваю, забувай, забувай... [Приспів] Я кажу, що було, те було І тепер я тебе не впізнаю! Я кажу, що було, те було Забуваю, забуваю! [Приспів] Я кажу, що було, те було І тепер я тебе не впізнаю! Я кажу, що було, те було Забуваю, забуваю!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found