Годі вже (Enough)

Lyrics
[Текст пісні «Годі вже»] [Куплет 1] Не тримай мене більше в долонях Не тримай, не тримай Годі вже, я набулась в полонi Годі вже, годі вже Вже весна, але сніг на світанку Замете кожне слово і крок Я піду, мало часу до ранку Не згуби мій терновий вінок [Брідж] Приголуб, ти мене поцілунком Ще хоч раз, тільки раз Влився біль, мій отруєний трунком До коханнь і образ Досі вже через дні, через ночі Все мине наче сни відлетить Загасити я вогнище хочу Бачиш, попіл за вітром летить? [Приспів] Годі вже Годі вже [Куплет 2] Пізно вже, слів твоїх я не чую Годі вже, ти прости В серці сум, але я не жалкую Не тримай — відпусти Хтось мені мов корання наврочив На коханні чорніють хрести Я в тобі залишитись не хочу Сил нема. Не тримай — відпусти [Приспів] Годі вже Годі вже Годі вже Годі вже Не тримай мене більше в долонях Не тримай, не тримай Годі вже, я набулась в полонi Годі вже, годі вже Вже, годі вже Вже, годі вже Вже, годі вже
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Ірина Білик (Irina Bilyk)
- Петро Осадчук (Petro Osadchuk)