Vele volna jó

Lyrics
[Verse 1: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Ha zöld a fű, ha hull a hó A nap az éj Vele volna jó, vele volna jó! [Verse 2: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Ha sír az ég, a Nap ragyog A szívem fáj Vele volna jó, vele volna jó! [Refrain: Bontovics Kati, Kócbabák, együtt] Várok rád Úgy ahogy a fák a fényt Várok rád Gyújts tüzet és adj reményt! Vele úgy, mint rég Zúg (zúg ,zúg) És viszi a szél (szél, szél) Hozzá a szót Várok rád Várok rád Várok rád! [Verse 3: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Ha zöld a fű, ha hófehér A bánatom Vele volna jó, vele volna jó! [Verse 4: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Ha sír az ég, ha a Nap ragyog Azt mondom én Vele volna jó, vele volna jó! [Refrain: Bontovics Kati, Kócbabák, együtt] Várok rád Úgy ahogy a fák a fényt Várok rád Gyújts tüzet és adj reményt! Vele úgy, mint rég Zúg (zúg ,zúg) És viszi a szél (szél, szél) Hozzá a szót Várok rád Várok rád Várok rád! [Verse 5: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Míg zöld a fű, míg élni szép A régi tűz Vele volna jó, vele volna jó! [Verse 6: Bontovics Kati, Bontovics Kati & Kócbabák] Ha sír az ég, vagy köd szitál Ő üzen talán Vele volna jó, vele volna jó! [Refrain: Bontovics Kati, Kócbabák, együtt] Várok rád Úgy ahogy a fák a fényt Várok rád Gyújts tüzet és adj reményt! Vele úgy, mint rég Zúg (zúg ,zúg) És viszi a szél (szél, szél) Hozzá a szót [Outro: Bontovics Kati & Kócbabák] Várok rád Úgy ahogy a fák a fényt Várok rád Gyújts tüzet és adj reményt! Vele úgy, mint rég Vele úgy, mint rég Várlak még!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Tomsits Rudolf
- Vass Valéria