Najgora i najbolja

Lyrics
[Tekst pesme "Najgora i najbolja"] [Strofa 1] Stani, gde si krenuo, Å¡to si to pomenuo? Zašto uzeo si svoje stvari? Ne možeš tek tako baš iz srca da išetaš Å ta je s tobom? Nisi onaj stari [Pred-Refren] I još se trudim da ne poludim Ma, nisam spremna da i tebe izgubim [Refren] I najgora i najbolja Ma, samo kako kažeš ti I robinja i boginja Ti reci, neću disati I pevaću i vrištaću Samo za jedan zagrljaj I svojom krvlju pisaću Samo me ti ne ostavljaj [Strofa 2] Stani, gde si pošao, zar si s uma sišao? Znaš li da sve odnosiš sa sobom? Dugo neurotična i sa tugom odlična Vidiš da sam bolesna za tobom [Pred-Refren] I još se trudim da ne poludim Ma, nisam spremna da i tebe izgubim [Refren] I najgora i najbolja Ma, samo kako kažeš ti I robinja i boginja Ti reci, neću disati I pevaću i vrištaću Samo za jedan zagrljaj I svojom krvlju pisaću Samo me ti ne ostavljaj [Instrumentalna pauza] [Refren] I najgora i najbolja Ma samo kako kažeš ti I robinja i boginja Ti reci, neću disati I pevaću i vrištaću Samo za jеdan zagrljaj I svojom krvlju pisaću Samo me ti ne ostavljaj
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Peđa Medenica