Jedu jako Bauch

Album cover art for "Jedu jako Bauch" by Hugo Toxxx & Orion (CZE)

Hugo Toxxx & Orion (CZE) - Rap, Česko

Jedu jako Bauch

1 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Text skladby "Jedu jako Bauch"] [Intro: Orion] Jedu jako Baaaaaaauch Jedu jako bůh [Chorus: Hugo Toxxx] Jedu jako Bauch Jedu jako bůh Fucking jedu jako Bauch Pojď, jedu jako bůh Zmrdi myslej, že jsou fucking cool [Verse: Hugo Toxxx] Bauch fuckin' life, můj slang Bauch money krypl crew, můj gang Nikdo nemá doma weed jak já, mí AK Nikdo nemůže bejt víc high, jsem jedinej Slyšel jsem tvůj novej track, je vlezlej Pizdy si ho pouštěj na hajzlu, když si kreslej obličej na ksicht Chtěj vypadat top, špulej duck face, špinavej job Klapou píčama, melou nonstop Někdy mám jim chuť všem vykopat hrob A užívat si klid, hrát tetris Ale postrádal bych blow job a klitoris Můj byznys - střílet svoje kecy Čubko drž pysk, dolej sklenici Jsou totiž věci, který ty nemusíš řešit Tvoje role je sedět doma a tam se těšit Až přijde domů Bauch, vyndá ven dick Do tý doby doma vař, uklízej byt Hezky se starej vo to, co ti dala tvá máma Nauč se s tím dřív, než budeš stará kráva Rap je krása, ty jsi taky fajn Zmrdi choděj kolem, zmrdi nemaj šajn Rap je krása, ty jsi taky fajn Zmrdi choděj kolem, zmrdi nemaj šajn [Chorus: Hugo Toxxx] Jedu jako Bauch Jedu jako bůh Zmrdi myslej, že jsou fucking cool Jedu jako Bauch, vidím vás Zmrdi nemaj Å¡ajn, high class Jedu jako bůh Zmrdi myslej, že jsou fucking cool [Verse: Orion] Jsem to stále já, rapper číslo jedna Přidalo se ke mně víc lidí, než můžeš sehnat Mám co jsem chtěl a to je bezva Když si řeknu, kurva roztáhne stehna A jááá nemusím platit, postříkám ksicht a v klidu se ztratím Zalepím voči, odcházím Jsem jak Kristián, už se nevracím Bukkake, baby nevidí na voko Je jak Kyklop, mono Monako Sluch, hovado, vidím jí stereo Mnohem líp než bych [?] Prdel, huba, pička, čertovo kolo, to je hudbička Ánus, orál, pipi, jedu jak králik, skáču jak Skippy Když se mi chce letět, nasedám Někdy zas vypínám a dávám ramadán Ale většinou je mi tak nějak skvěle zle Že se radši ani nepoznám, ne-e-e Jsem tak strašně vysoko Bude to asi tím, že mám vysokou Vorel si lítá v oblacích Podívej na nebe, jsem pan domácí [Outro: Orion] Jedu jako Baaaaaaauch Jedu jako bůh

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Hugo Toxxx
  • Orion (CZE)
  • Abe