no nieźle

Lyrics
[Zwrotka 1: Hodak] Czwarta dwadzieścia zaczynam tekst Choć już nie palę, wiesz? Ziomale wiedzą, że to nie blef, rodzina też Już sobie nie wypominam jej łez Ciężej stawiać kroki w przód Gdy wrzucony wsteczny bieg jest No nieźle, zrobię sobie zdjęcie Na szczycie tego gówna i pomacham jak już wejdę To pewne ty lepiej typie lecz się Jak kłade znów wokalę dla mnie to więcej niż wiersze Ostatni czas to szereg zmian dla mnie Ale ciężko mi się połapać w tym bagnie Myślałem, że to stabilny grunt Przeliczyłem szanse Wierzyłem w innych ludzi, cóż Chyba chciałem grać fair Stawiam na jedną kartę resztę co mi pozostało Wiem, że sporo przede mną jeszcze Byle by spełnić te marzenia wreszcie Pierdole pretensje i robię swoje, no nieźle Biorę co moję i pieprze co za plecami gadają te leszcze [Refren: Gedz & Hodak] x2 No nieźle zrobię sobie zdjęcie na szczycie tego gówna I pomacham jak już wejdę Tym co nie wierzyli we mnie Tym co nie wierzyli we mnie [Zwrotka 2: Hodak] Zapewne nim nie jesteś Jeśli mówisz wszystko w twarz mi Dziś zero zmartwień, wóda Chciałbyś spawdzić nas to wpadnij Gdzieś tam płoną te blanty, dupki bawią się A jak zyć bez tego to już nie wiem a żadna praca nie hańbi W cudzysłów biorę "praca" bo zajawka się nie kończy No a cały ten zarobek raczej by zamoczyć mordy Hodaczyna z bloku, chłopak prosty Może to pojmiesz jak poznasz Znowu pijemy tu do dna Z ziomami robimy spontan, a jak! Na blokach znowu gołda Miętowa, żołądkowa, gorzka Ty nie chowaj się po kątach chłopak Panowie walą z bonga Wokół bardzo zgrabne biodra Sam zobacz jak to wygląda Teraz każda pani zgodna, pięknie Choć nie palę jointa Śmiesznie robi się gdy jest tu ze mną każda dobra morda Chyba kurwa mamy szczęście Że to gramy tak bezbłędnie Gdy wpadamy znów na pętle, każdy krzyczy tu "no nieźle!" [Refren: Gedz & Hodak] x4 No nieźle zrobię sobie zdjęcie na szczycie tego gówna I pomacham jak już wejdę Tym co nie wierzyli we mnie Tym co nie wierzyli we mnie
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Gedz
- Hodak