To je štěstí

Lyrics
1. Pláču a chce se mi smát, padám únavou přitom nemůžu spát Něco se muselo stát, co zatím vůbec neznám a chci to znát Vím, že teď nesmím se bát, ač závrať mám, teď nesmím se vzdát Vždyť něco musí tu být, co nestačí snít, co se dá jenom žít R1: Je jedno kolik máš let, jsi snílek, či hýt Chce se ti plakat a smát, pak dál musíš jít Nesmíš vstát, bosá jít, žárem i sněhem svých dní To je štěstí 2. Jsem šťastná, jak děvče smí, je báječné, jak prostě to zní Dnes v noci zázrak se stal, padal sníh, který prvně mě hřál Jsem šťastná v očích tě mám, když míjím se, proč závidí nám Vždyť každý musí snad mít, co už nestačí snít, co se dá jenom žít R2: Je jedno kolik máš let, kolik zvládla jsi vět Chce se ti plakat a smát, pak dál musíš jít Nesmíš vzdát, musíš říct, když láska křídla ti dá To je štěstí R1: Je jedno kolik máš let, jsi snílek, či hýt Chce se ti plakat a smát, pak dál musíš jít Nesmíš vstát, bosá jít, žárem i sněhem svých dní R2: Je jedno kolik máš let...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...