Stín po nás dvou

Lyrics
H: Dům tichem zní Nahlížím Do prázdných skříní Rolety stíní Tvůj nový stůl Kam vrátil jsi klíč Smích Zůstal žít v ozvěnách Už jen zbývá Kufr, co skrývá Ten stín po nás dvou Naši chvíli zlou Sbor: Měla jsem svým očím věřit víc H+Sbor: než těm vzdušným zámkům H: Netuším, co byl ráj A co z něj jenom hrál Ze žil mi pil klid i žár H+Sbor: Ještě chvíli tam stál Jak bez obrazu rám Co prý má říct než jen Že chce být sám? A já svůj vztek ovládám Možná slabá se zdám Ale ty nevíš, nevíš, nevíš Nevíš Kolik sil, lásko zlá, ještě mám H: Je polštář sám Kde byl pár Všeho je půl Půl světa mám Svůdná je noc Když pálím náš chrám Mým přátelům (H: přátelům) I mé matce lhát Že život jde dál Jde dál jak si přál Klidně troufám si říct Že i na tohle mám! Sbor: Měla jsem svým očím věřit víc Než těm vzdušným zámkům (H: vzdušným zámkům) H: Netuším, co byl ráj A co z něj jenom hrál Ze žil mi pil klid i H+Sbor: žár H+Sbor: Ještě chvíli tam stál Jak bez obrazu rám. (H: jé) Co prý má říct Než jen, že chce být sám? (H: oh, oh, oh, oh) A já svůj vztek ovládám Možná slabá se zdám Ale ty nevíš, nevíš, nevíš Nevíš Kolik sil, lásko zlá, ještě mám H: Říkám: Měla jsem svým očím věřit víc H+Sbor: než těm vzdušným zámkům Netuším, co byl ráj A co z něj hrál Ze žil mi pil klid i žár H+Sbor: Ještě chvíli tam stál, (H: chvíli tam stál) Jak bez obrazu rám Co prý má říct než jen Že chce být sám?(H: sám) A já svůj vztek ovládám Možná slabá se zdám Ale ty nevíš, nevíš, nevíš Nevíš H: kolik sil, lásko zlá, ještě mám H+Sbor: Ještě chvíli tam stál Jak bez obrazu rám Co prý má říct než jen Že chce být sám? (H: že chce být sám) Já svůj vztek ovládám, (H: ovládám) Možná slabá se zdám Ale ty nevíš, nevíš, nevíš Nevíš H: že si svá křídla vzít nenechám
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...