Léto je léto

Lyrics
Recitativ: Je letní ráno Sluce V trávě kapičky rosy A pak už jenom já Zula jsem si sandály a jdu bosa Škoda, že tu nejsi se mnou Té krásy, kterou vnímám očima Kterou cítím a které se dotýkám Té je pro jednoho příliš mnoho Sedla jsem si do trávy a píšu ti lístek A strašně moc bych si přála Abychom se už zítra dívali spolu A říkali si přesně to Co ti teď v duchu zpívám Léto je léto Když den patří snílkům Když můžem jen v tílku Ven jít Léto je léto Když vzduch není špína Když svět projdem v džínách Jen chtít Léto sen hlídá Když ztrácí svou tíž V trávě si snídáš A spíš Léto všem plachým kráskám Dá den setkání Bosým láskám dá zem líbání, líbání Recitativ: Chtěla jsem utrhnout sedmikrásku A poslat ti ji s tímhle letním pozdravem Ale, víš, bylo mi jí líto Já vím, že za rok vyroste znova Dokonce se říká Že sedmikrásky vykvetou sedmkrát I když je sedmkrát utrhneš Ale přesto by mi po ní bylo smutno A taky mě napadlo Že má na téhle louce jinou sedmikrásku A že se mají možná stejně rádi jako my A třeba i ty ostatní by byly smutné A to přece nechceme, viď ?! Vždyť sem přijdeme zítra, pozítří A možná ještě mnohokrát Abychom se na tu letní krásu dívali spolu A šeptali si to, co ti teď v duchu zpívám Léto je léto Když den patří kráse Né té, která dá se všem vzít Léto je léto Když lásky jsou, mládí A žár nocí svádí je žít Léto sen hlídá Když ztrácí svou tíž V trávě si snídáš a spíš Letních zázraků a svátků Nám přáno. Budiž máj Když je léto, jak léto Máš ráj, svůj ráj Léto je léto Když den patří snílkům Když můžem jen v tílku Ven jít Léto je léto Když den patří snílkům Když můžem jen v tílku Ven jít Léto je léto Když den patří snílkům Když můžem jen v tílku Ven jít...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...