SZALIK

Lyrics
[Refren] Drippujemy w buggy i nie kontroluję spalin, nie! Dym - to jest cali Szyja chłodna tak jak Stalin, yeah Nie pokażę twarzy bo zakrywa mi ją szalik, yeah Nowy szalik, yeah, nowy szalik, yeah Tamte typy to nie gity Okazały się wieśniakami, yeah O północy wychodzę z piachu Tylko po to by kurwa mieć ten flex Na głupoty to nie mam czasu Bo muszę zarobić ten cały cash Na głupoty to nie mam czasu Bo muszę zarobić ten cały cash [Zwrotka] Ju-ju-już nie trzymam się z wężami Na mej buzi jest szalik Fendi mam na twarzy Każdy ziomal jest z nami Powinienem składać hajs jak origami Jeśli dostawałbym pitos za każdą piosenkę z moimi wersami Buggy flexuje bo kasa jest celem Drippuje swagi, a to nie Margiele To nie jest PL Jebany frеsh as hell Jestem numеrem jeden Jestem-jestem numerem jeden Na sobie McQueen, to US 11 Full magazynki, pełne portfele Full magazynki, pełne portfele [Bridge] Drippujemy w S-class, cały VP ma mieć Margiele Nie jest gotowa Polska, patrzę wprost a nie za siebie Kiedyś mówili że jeżyk, a teraz Oki pisze do nas DM Kocham uczucie grindu, shoutout 47 tak jak mówiłem Zaufałem ziomom, dzisiaj już nie znam fejków Rozczarowanie - one gorzkie jak grejpfrut Dałem kilka płyt, na dysku leży sześć sztuk Buggy idzie w przód, nigdy nie stoi w miejscu [Refren] Drippujemy w buggy i nie kontroluję spalin, nie! Dym - to jest cali Szyja chłodna tak jak Stalin, yeah Nie pokażę twarzy bo zakrywa mi ją szalik, yeah Nowy szalik, yeah, nowy szalik, yeah Tamte typy to nie gity Okazały się wieśniakami, yeah O północy wychodzę z piachu Tylko po to by kurwa mieć ten flex Na głupoty to nie mam czasu Bo muszę zarobić ten cały cash Na głupoty to nie mam czasu Bo muszę zarobić ten cały cash
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Haranczykov