ROLLERCOASTER

Album cover art for "ROLLERCOASTER" by Haranczykov

Haranczykov - Rap

ROLLERCOASTER

0 Plays

Duration: 2:56

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Miało padać, mamy 32 stopnie Bierz znajomych, dawaj zróbmy sobie wolne Z tą ekipą moje życie rollercoaster Przepalona bania, mam w niej rollercoaster Z tą ekipą moje życie rollercoaster Przepalona bania, mam w niej rollercoaster Żaden z naszych nie nosi tu Lacoste My nie jesteśmy jak [?] Żaden z naszych nie nosi tu Lacoste No poza Jankiem z innej ligi Sukinsyny, na szyi srebro Bass napierdala właśnie tak Moje srebro to kilka gram Na szyi [?] tyle co skał Palę to czego boją się matki Paka [?] jak Babadook Demoralizacja to ta militarna W naszych szeregach palimy to Nie wchodź na stół Albo zależy ilu nas wbije na party uh Dzisiaj czuje się funky o Chłopie jak Daft Punk, funky o Za chwilę pełnia, nawet jak nie, to tu jest impreza Od miasta do miasta asap Widziałem wiele, a nawet nie zwiedzam [?] możesz z nami jak chcesz Mam przy sobie braci, oh yeah [?] my neck Robię sobie w życiu co chce Miało padać, mamy 32 stopnie Bierz znajomych, dawaj zróbmy sobie wolne Z tą ekipą moje życie rollercoaster Przepalona bania, mam w niej rollercoaster Z tą ekipą moje życie rollercoaster Przepalona bania, mam w niej rollercoaster W moim mieście się wszyscy dziwią Bo moi ludzie jak pendolino Mamy film na bani jak Al Pacino W pól do ósmej leci piąte piwo Łapy chude tak jak portfele Przez nich nie mam kasy, za to mam wspomnienia Wyjebane, jakbym capił groszem to i tak bym stawiał im co drugi melanż Ooo, tutaj liczymy dni tylko w butelkach Ooo, masz do tego problem mówię ci żegnam Ooo, spaleni gramem, a to nie Amsterdam Ooo, nie mamy wiosny, a oczy jak [?] Czasem mam na mej bani jedno Chce polecieć w przeszłość żeby poczuć ten vibe znowu Czasem mam na mej bani jedno Jechać 200 przez noc i się budzić będąc wciąż na high'u Miało padać, mamy 32 stopnie Bierz znajomych, dawaj zróbmy sobie wolne Z tą ekipą moje życie rollercoaster Przepalona bania, mam w niej rollercoaster Czasem mam na mej bani jedno Chce polecieć w przeszłość żeby poczuć ten vibe znowu Czasem mam na mej bani jedno Jechać 200 przez noc i się budzić będąc wciąż na high'u Czasem mam na mej bani jedno Chce polecieć w przeszłość żeby poczuć ten vibe znowu Czasem mam na mej bani jedno Jechać 200 przez noc i się budzić tak koło 12 i mówić - "ja chcę jeszcze raz"

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Haranczykov