KOMBI

Album cover art for "KOMBI" by Haranczykov

Haranczykov - Rap

KOMBI

0 Plays

Duration: 3:13

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Nie idziesz przez życie, ty przez nie błądzisz Nie jesteś samotny kowboj, jesteśmy rodzina Wbijamy w kombi, wbijamy w kombi Lecimy gdzie nas poniesie te słońce bo jesteśmy młodzi Jasne, że jesteśmy młodzi Ziom coś mówi, że pojechałby w Alpy Żeby choć raz być wyżej niż w weekend, stary ej, to niemożliwe Oni to w weekend na zmianę trzymają ten sok i roślinę Czyli ten klon i popite Tego to było tak dużo, że kupiłbyś dom i rodzinę A nas nie kupisz tu za nic Mamy coś w głowie i jak chcesz to wyjąć, to musisz ją chyba rozwalić typie Mamy lojalność typie, z nami tu nikt niе zginie typie Dziękuje wam, żе mam rodzinę Temu na górze to wystawiam fuck'a bo meet'a i tak to z nim nigdy nie skminię Ale do rzeczy, jedziemy sto na godzinę Z lewej mam zioma, a z tyłu mam piękną dziewczynę Sosna zakrywa mi wodę i potem co chwilę ją widzę Asfalt ciepły jak mmm, asfalt jest hot jak ona Asfalt jest hot jak ona, odpalam więc gibona A jak mnie złapie to po nas Ooo, to nie Polska bo to Stany Mam koszulkę z podpisami, chciałbym być tak wydziarany Ooo, my jak rodzina więc wbijamy w kombi yeah yeah Hehehe, ej yo Na jednej z imprez u mojej koleżanki Ktoś w łazience usiadł na umywalkę i ją zbił Kamilka, ten wers jest dla ciebie Zbita umywalka i kran, nie ma o czym gadać bo party trwa Bo party trwa, kocham moich ludzi oni nie mają wad Jadę w kombi, nie sam, ziomo kręci bita, otwórz szybę i pal Otwórz szybę i pal, motto moich ludzi - "Always steppin' and vibe" Moi ludzie, moi ludzie vibe jak z 90', albo 80', albo 70' Więcej brunetek niż blondyn (yeah yeah) Znam taką co jest podobna do Lany Znam taką co jest podobna do Jolie Kiedy dostajesz kosza od pięknych wtedy najmocniej ciebie to boli Ale udawaj, że wszystko jest oki, bo lecisz na plażę Tam przy browarze do wody skoki Tak zwykle młodość spędzają młodzi To od pokoleń nie wychodzi z mody Moja ekipa kompatybilna jak pakiet Office Gościu serio, bass cut, BPM uderza w tętno Gościu serio, bass cut, BPM uderza w sedno Chuj czy JBL, czy kolumna za pół bańki lekko Każdy gra tak samo Gdy są ze mną ludzie których nie obchodzi siano Zbita umywalka i kran, nie ma o czym gadać bo party trwa Bo party trwa, kocham moich ludzi oni nie mają wad Jadę w kombi, nie sam, ziomo kręci bita, otwórz szybę i pal (co) Otwórz szybę i pal, motto moich ludzi - "Always steppin' and vibe" Nie idziesz przez życie, ty przez nie błądzisz Nie jesteś samotny kowboj, jesteśmy rodzina Wbijamy w kombi, wbijamy w kombi Lecimy gdzie nas poniesie te słońce bo jesteśmy młodzi Jasne, że jesteśmy młodzi

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Haranczykov