Viesības viesnīcā

Lyrics
[Ievads] Nē nu man patīk [1. pants] Būdams mazs, kad trakot vēl gribas Biežs viesis biju Nākotnē — tā bija Šķibes Vieta tāda, kur mani vecvecāki Dzīvo jau kopš kāda septiņdesmitā gada Tur varēja pilnīgi aizmirst par trakulībām Bet es biju viltīgs ar ziņkāres atkarību Neviens neliedza rakties pa vectēva skapi A tur senlietas, ak Dies un kaudze lapu Iespējams tā bija dzeja, lasīt vēl tad nemācēju Tā, ka maz tās interesēja Vairāk izmainījās seja, kad pamanīju Kubas cigārus, Eii, a man tad bija Varbūt četri vai pieci Tā, ka pat atrasties tiem blakus bija liegts Pēkšņi paverās durvis, ienāca tētis Rokās tam kurvis, teica transportēs Uz RÄ«gu mani, jo Å¡odien tak ir vecgada vakars Es tā padomāju - nudien, pamatots sakars Prieki tādi it kā tūlīt noies Jo pēc Rīgas es tiešām biju noilgojies [Piedziedājums] Viesībās vari atpūsties, ja esi viesis Ja būsi pārāk biežs, tad arī tevi sies Pie darbiem un ries: "Neaiztiec nažus!" A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst Un pa šķīvim pašķīst, un pa šķīvim pašķīst [2. pants] Svētki ilga vienu dienu un jau nākamā Es biju atpakaļ turpat, kur dziesmas sākumā Blenzu pa logu, lai sāpe nežņaudz Bēdīgāks es biju togad tikai kad Brežņevs Galda piederumu nolika - tā man teica Acis bolīju, kad uzspīdēja veiksme Jau pēc nedēļas atkal ceļā uz Rīgu Kā uz adatām sēdēju nemierīgs Nu kā tas var būt, vēl viens jaunais gads? Mošk kāda kļūda vai kalendārs vecs? Tāds kā izmisis vāros un izprast kāroju Kas tad tie tagad nāk pāros? Šodien rēka, viss bija baigi vienkārši - Pirmie bija Ziemassvētki, bet tā laika iekārta Spieda svinēt tos patiesi klusu Un man šķiet šo var minēt kā vienu plusu Starp tām auzām un visiem mīnusiem Te ņemam pauzi, lai glāzēs vīnus lietu Ja es nešauju greizi Klusāku svētku man nav bijis ne reizes [Piedziedājums] Viesībās vari atpūsties, ja esi viesis Ja būsi pārāk biežs, tad arī tevi sies Pie darbiem un ries: "Neaiztiec nažus!" A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst Un pa šķīvim pašķīst, un pa šķīvim pašķīst [3.pants] Tās dzimenes ar ģimeni Kur prieka asaras bira kā no radziņa ķimenes Un ne tikai, es zinu cik vajag Biku, lai parādās pirmā stikla plaisa Ne pārāk daudz, viens vārds un krīt āra trauki Atmosfēras varen jaukas vietā kara lauks Eu, tā nebija plānots Plāno vai neplāno, svētki tad ir jānosvin Raksturīgi kas? Viss pēdējā brīdī Mūžīgie strīdi, kas vēlāk pašus smīdina Steigā paniko un beigās saniknot Var būdams neitrāls, nedarot pat da neko Izeja - viesnīca - un tur viesmīļi Un tu tāds ieslīdi, nagos niezīte Ne tu iesprindzis, nedz arī iesvīdis Tikko gaisma iespīd, pazust tiesīgs Dievs zin, tieši kuras rakstura iezīmes Es ar biezeni vai pienu esmu iezīdis Bet rekur kavējam, pat uz savējām viesībām It kā nepietiek ar to - vēl bez tiesībām [Piedziedājums] Atpūsties, jo esmu viesis Ja būšu pārāk biežs, zinu mani sies Pie darbiem un ries, neaiztiec nažus A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst A tur pa kašķim un pa šķīvim pašķīst Un pa šķīvim pašķīst, un pa šķīvim pašķīst
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Gustavo (LAT)