Tsoke

Lyrics
[Ievads] Vecīt, man ir baigi smagas žagas Kāds man atkal laikam piemin tagad Ka tik ne ar ļaunu būtu labi! BÅ«tu labi [1. pants] Kas tur rakstīts ir? Jauni mirst? Tsoke! Mēs tāpat ik dienas riskējam kā brokeri Pluss vēl mums ir politiķi rokeri Kuri blefo tā kā pokerī, vot tas ir token Ja gribi, lai spīkers no tribīnēm nokāpj Vai kādam kaut kas mazāk tīk - tur māj ar rokām Pie mums viss manāmi otrādāk sokās Ja tauta klanās, lokās uztveram to kā Tsoke! Svilpj skatītāju simti Un rokas ceļās tā kā pliku skuķu priekšā pi-pi.. Pigoru pilns, tie nepārsteidz tā kā katrs Rīgas tilts Asfalts tikko silts un jau skaties bedres, plaisas, entie ielāpi Un nekļūst gludāki pat ar mentiem ielās Drākalē bikšelēs ar baltiem diegiem Bet ko nu tur par simtreiz maltiem niekiem [Piedziedājums] Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) Pārējais jau būs kā saka tagad (Tsoke) Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) BÅ«tu labi [Verse 2: Ahab] [?] [Piedziedājums] Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) Pārējais jau būs kā saka tagad (Tsoke) Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) BÅ«tu labi [Verse 3: Gustavo] Es pielecu, cibric cibric, zini zobos bicītis Pateiktdams: "Tsoke, jedritvai micīt" Arī man ir sava ticība, bet nez kāpēc Es to nevienam neuzspiežu, vecīt, da manis pēc Lai jau skraida ar lozungiem līdz trešam stāvam Nē, bez naida - neuzbrūkam, neaizstāvam Tikai manas ausis nav notekcaurules Uz bezdibeni, pauris tomēr paliek pauris Un man ir prieks ja dienā, tur nekas lieks nav ienācis Jo, kad ir slieksnis vienmer atskanēs izbesīts, tsoke Davai par to skaidrāk Jo man jau ir vot te un tagad citas fīčas aizrauj Rekur pāris šķielē, es jau pie bāra ieleju Tad ies pāri ielai, kur būs tsoke Ja nebūs, nebūs, neaplauzīs te mūs Tik nepieķeries kā pie pimpja lemūrs [Piedziedājums] Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) Pārējais jau būs kā saka tagad (Tsoke) Vecīt, man ir baigi smagas žagas (Tsoke) Kāds man atkal laikam piemin tagad (Tsoke) Ka tik ne ar ļaunu būtu labi (Tsoke) BÅ«tu labi [Nobeigums] Man teica lai es aizmirstu par meitenēm Bet es par meitenēm šobrīd nemaz neatceros Jo man ir atmirušas lūpas no tā alkohola daudzuma kas ir sabāztas iekšā manā ķermenī Jā, jā, vau, vau
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Gustavo (LAT)