Par to, kā ir...

Album cover art for "Par to, kā ir..." by Gustavo (LAT)

Gustavo (LAT) - Rap

Par to, kā ir...

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Pieskati tos skaļruņus, ka neizpirž ārā! Nē, nopietni, nopietni... [Verse 1] Kāds ir teicis: "Nav ko rakņāties pagātnē Ka tā visu sagandē un nosit dzīves tempu." Nu tad ko? Tātad temps man nav lemts Ja esi sācis tempt Tad gatavojies arī vemt Un visu, ko dod, nemaz nav vērts uzreiz pretī ņemt Uz šādu nostāju ir diezgan maz pretendentu Un labi, ka tā - to es zinu tiešām Vairums aizņemts ar liešānu Pa galvu, pa kaklu skriešanu Tad nāk ciešanas Asaru spiešanas Gaudošanas, riešanas Knapi ciešamas Un beigās tāpat ir atskats pagātnes kļūdās Ar nožēlu dusmu plūsmām tas ir jūtams Bet tur jau ir kā karā - lietas neatgriezeniskas No tā, kas bijis agrāk, pāri palikušas driskas Tas, kas būs - ir risks Kas bijis - ir mācība Cerēji, ka aizmirsts viss? Bet zādzība ir un paliek zādzība [Hook] ...pareizi, domas dalās Malu malās, galu galā Bet kas būs tālāk? Vakar ņirdzām, šodien smirdam RÄ«t dzirdam - viss ir beidzies Nu tad huļiš tu tā steidzies? Par to, kā ir pareizi, domas dalās Malu malās, galu galā Bet kas būs tālāk? Vakar ņirdzām, šodien smirdam RÄ«t dzirdam - viss ir beidzies Nu tad huļiš tu tā steidzies? [Verse 2] Vienreiz vientulībā es sapratu vienu Man viss vēl ir priekšā un tāpēc es lienu Lēnām pretim mērķim, velkot līdzi pārējos Savējos un smejot par to, kā es ālējos Pa skatuvi, pirms, teiksim, kaut vai kāda gada Ar dažiem, kuri bieži vien tikai bardaku rada Es nezinu, kādi tagad viņus dzīves mērķi vada Bet droši vien ne tādi kādi man tie ir tagad Viens no tiem ir sasniegt zināmu līmeni Lai izstiepjas ģīmetne un piepildās bikses Ar to, kas tev ir pēcpusē un šķiet, ka galvā arī ticis Jo viss iet tikai caur piÄ·i Bet pats stulbākais ir šo lietu slēpt Un tukši dirst, bet no sevis ta' neaizbēgt Atklāti paust savu domu ne velti baidies Jo tad visi tiešām paņems un aizies prom Un aiz tiem viltotiem smaidiem Es redzu tikai neizlēmību, kurā tu svaidies Visu, kas ir bijis, vari savākt, turpināt un aizrīties Jo es ārā nākšu Un jaunu vilni sākšu [Hook] Par to, kā ir pareizi, domas dalās Malu malās, galu galā Bet kas būs tālāk? Vakar ņirdzām, šodien smirdam RÄ«t dzirdam - viss ir beidzies Nu tad huļiš tu tā steidzies? Par to, kā ir pareizi, domas dalās Malu malās, galu galā Bet kas būs tālāk? Vakar ņirdzām, šodien smirdam RÄ«t dzirdam - viss ir beidzies Nu tad huļiš tu tā steidzies? [Verse 3] Huļi' jūs tā skrienat? Vispār, kas par steigu? Drīz būs jāsāk taisīt tādi kā reidi Atsijājot tādus, kas par vara smaku tiecās Pārvērst hip-hopu minūtēs piecās Par popu, iekarot visus topus... stop, stop, stop! Ar šito... ar šito laikam arī beidzam! Tā! Kas mums nākošais pēc plāna? Āāa... he, he... davai

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Gustavo (LAT)