E.V.I.T.A.

Album cover art for "E.V.I.T.A." by Gustavo (LAT) & Čižiks

Gustavo (LAT) & Čižiks - Rap

E.V.I.T.A.

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Intro] Bišķi muzonu skaļāk pagriez.. Jā, Jā... [Verse 1: Gustavo] Bija oktobris, neatceros gan precīzu datumu Lēns vakars, drēgns un jau satumst Normāls soļu platums - "Pulkvedis" galamērķis Pie ieejas tiek izpīpēts līdz galam smēķis Eju iekšā apraudzīt draugu, tīri Jo kaut kāds papsihs vīrs Bija ar nazi iedūris tam tuvu pie sirds Viņš bija žirgts, netaisījās mirt Un tpu, tpu, tpu... viss bija labi beidzies Rētas gan palielas un tik drīz neizies Mirkli pirms uz mājām atpakaļ steigties Pārlaidu skatienu pāri Uz to, kas notiek apkārt Baigais bars Un jaka aizmugurē pakārta Ar roku sniedzoties pēc tās Sākas cits stāsts Palaidu gar ausi pāris drauga pēdējās frāzes Visa bilde miglā, tikai Tu asumā Skaņa pazūd kaut kur tālu prom plašumā Kā apsēdos, tā sastingu, vismaz uz stundu "Kur Tu tur tā blenz?" draugs man jautā mundri Kaut ko vēl viņš teica, bet to jau es vairs nedzirdēju Vienkārši sēdēju Hipnotiski vērojot Tavu deju Iztēlojos, kā pie Tevis klāt eju Apstulbušu seju, galīgi Beigās piegāju arī Jautāju: "Kā iet? Ko dari? Kā tevi sauc? Evita!? ...ļoti patīkami! ...Gustavs" Es tāds uztraukts Tu gan nē, Tu tā viegli smejot Pateici: "Nāc dejot!" Es arī gāju... Un kopš tā mirkļa... Ahhh... [Hook: Gustavo] Es Vienkārši Izkūstu, Tevi Atceroties Ieraugot, izdzirdot un būtu gatavs doties Ar Tevi kopā ilgā, ilgā dejā... Mmm... pas'ties, viņa atkal smejas... Es Vienkārši Izkūstu, Tevi Atceroties Ieraugot, izdzirdot un būtu gatavs doties Ar Tevi kopā ilgā, ilgā dejā... Ko tu par to domā, nē, jā? [Hook: Čižiks] Kāda krāsaina sajūta laistās Viss ir apgriezies kājām gaisā (x2) [Verse 2: Gustavp] Tu jau zini - parasti rīti ir tādi kūtri Šodien gan savādu pacilājumu jūtu Ieelpoju pilnu krūti, paveros caur loga rūti Un viegli nāk tas, kas agrāk likās grūti Tālāk īsziņu sūtu: "Kā ar laiku? Vakarā, varbūt kaut ko nebūt?" Galā jautājuma zīme, kols - iekava Turu rokā telefonu, gaidu kā piekalts Bet atbildes kā nav, tā nav Esmu apsvēris tūkstošiem variantu, jaunu ainu Kas varētu būt ne tā? Telefona vaina? Vai nu, vai nu... Vai nu mana! Lai nu kā, es nezinu, vai tā ir enerģija, ko Tu man nes Katrā ziņā - pirmoreiz mūžā rakstu tādu tekstu Varbūt tā ir cerība - vai drīzāk iedvesma Cenšos būt labāks nekā esmu Perinu, šaubos, apkārt šaudos Man ir aizkritis ciet Nevaru saprast, ko darīt? Kur iet? Ņemu par to visu dziedu Vārdus uz kamola tinu Buča Tev! Un es gribu, lai Tu zini... [Hook: Gustavo] Es Vienkārši Izkūstu, Tevi Atceroties Ieraugot, izdzirdot un būtu gatavs doties Ar Tevi kopā ilgā, ilgā dejā... Mmm... pas'ties, viņa atkal smejas... Es Vienkārši Izkūstu, Tevi Atceroties Ieraugot, izdzirdot un būtu gatavs doties Ar Tevi kopā ilgā, ilgā dejā... Ko tu par to domā, nē, jā? [Hook: Čižiks] Kāda krāsaina sajūta laistās Viss ir apgriezies kājām gaisā (x4)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Čižiks
  • Gustavo (LAT)