3... 4... un...

Lyrics
[Intro] Aha, šito.. Davai... Jā... Paķer, paķer līdzi. Šito. Davai [Verse 1] Gan man, gan tev kā jebkurai citai dzīvai radībai Ir raksturīgi meklēt sev līdzīgus. Patīk vai Nepatīk, tāda ir tā sūdu būšana Savējie - par tiem ne vienreiz vien pūšam Un ap dūšu Paliek savādi Kad senu foto uzņēmumu parāda Vēro starā: "Skat, kā laiž vaļa visi vienā barā, ārdās Draugi - raugi, cik jauki" Eh, kā bija agrāk Visi vēl tik jauni Nav vel tā aizdirsti ar darbu, biznesu un naudu Eu, kas tur bildes kreisā stūrī raud? Kas tā bija? Nekādi nevaru atcerēties, kā viņu sauc Eh... ko tur jau... Visa kā ir bijis tik daudz Un dikti Dažādi - gan labi, gan slikti Daži vēl tagad mani satiekot ir nikni Citi nesveicinās. A kas to lai sazin? Pas'ties, šajā fočenē tevi galīgi nevar pazīt Jobcik razīt, šitā bilde, tad tu viņu... pa kluso... A es ta visu laiku domāju, kur man viņa palikusi? Eu, nelej iekšā Es tā neesmu pieradis Mums vēl viss vakars ir priekšā Tas bija tikai ievads Dzirdēji, kāds ienāca? Šie bija uz veici pakaļ vēl... Davaj, dziedam! Nezini vārdus!?!? Nu tu ahujel te stumt! Mēs tak močījām veselu stundu Pirms nedēļas, atceries? 3... 4... un... [Hook: Gustavo & Guiseppe] Kas i', ko? Kasi kuli, ko? Kamēr guli, ko? Saņem nulli, ko? Pielej mūli, ko? Baigi dulli, ko? Kurš te rullē, ko? Kad es kačā pūli, ko?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Gustavo (LAT)