Kobe

Album cover art for "Kobe" by Grasa

Grasa - Rap, Magyarul

Kobe

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

["Kobe" dalszöveg] [Intro: Grasa] Már rappel a faszom is Már rappel a faszom is Már rappel a tesód, meg rappel tesója [1. verze: Grasa] Már rappel a tesód, meg rappel tesója, mára már rappel a faszom is A szemem előtt még a szeretet, megmondtam azért, hogy ott van a haszon is Szebb napokon szerelmet teszek a beattel, de ha kedvem tartja, én baszom is A spanom soha sem hezitál, a te spanod, tesó, egyenesen habozik Az otthagy, az enyém meg hazakísér A tiéd elárulna valamiért Az enyém meghalna a szavaiért Mert nem is számít senki, csak aki ért Nevetek a szavain Az idein, meg a tavalyin Nagyokat szakadok az igazin is, én nem csak a wannabe-n Nem kapok levegőt, szívom a gázt, szívom a paraffint Minden tesóm hülye, mint a fasz, mindegyik egy para fiend Moshi moshi, bye-bye, baby, elköszönök, hello, szia-szia Engem egy exi ex visz, BC, baby, kéne egy Balencia Tíz per tíz a lány, csak az a baj nem szólt, hogy van egy fia Tegnap Molly volt vacsorára, de mára kell egy Visa [2. verze: Szalai] Easy Szalai, easy, hívjatok így, mert könnyűnek néz ki Hogyha én csinálom, zöld prérin mekeg a brigádom, meg legelészik Érzik, nincsenek oppok, ez ennyi Szalai senki, lennél az a senki Sírva jöttem a világra, hiába, tudom, hogy nevetve fogok elmenni Balfasszal tele a trending, itt tele a bag Süketek ezek, mert már öregek Nem roadman, kicsit utcagyerek Lehet koszos a pénz, gyakran mosok kezet Uh, ez komoly fiú, komoly kocsi Bérled, a pénzed meg Monopoly Nézed az életem, fasza mozi Aztán copy, copy, copy, copy, copy [Refrén: Szalai] Zsákolok, Kobe Csajodnál jó vagyok, sorry Angyal volt velem egy boszi Spanom fut, gute kondi Zsákolok, Kobe Csajodnál jó vagyok, sorry Angyal volt velem egy boszi Spanom fut, gute kondi [3. verze: gyuris] Yeah, a spanod spanjának a spanja üzeni, hogy nem akar a spanod lenni Mindenki rappel, már rappel a faszom is, szeretnék egyszer akkorában lenni Tolat a Bentley, kiállok előle, itt van az enyém is, kihányok belőle Megiszom az összes piátok, előre szóltam, nem mondtad, hogy innátok belőle Megyek a parton, keresem Szalait, ez már a negyedik-ötödik köröm A sebeim marnak, mellettem basznak, délelőtt tízkor is iszom a söröm Úgy csíp a bőröm, mint a faszom, de már csak az kéne, hogy csípjen a faszom is A cash-emet rendesen baszom is el, de nyugi, van épp elég haszon is Fürdőruhában a csajszi, elvittem úszni háton meg hason is Azt mondta, szerinte nem olyan ügyes, elmondtam, hogy szerintem nagyon is Igazi hableány, szereti nagyon a vizet, szereti a habom is Ezer másik fullos csaj között felismerném, ha kell, süketen, vakon is, yeah [Refrén: Szalai] Zsákolok, Kobe Csajodnál jó vagyok, sorry Angyal volt velem egy boszi Spanom fut, gute kondi Zsákolok, Kobe Csajodnál jó vagyok, sorry Angyal volt velem egy boszi Spanom fut, gute kondi

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Grasa
  • Szalai
  • gyuris