Intro (Bárdos Lajos - Szeged felől részlet)

Lyrics
["Intro (Bárdos Lajos - Szeged felől részlet)" dalszöveg] Szeged felől, Szeged felől jön egy fekete felhő (Nem sietek) Siess kislány siess kislány, mer megver egy nagy eső (Nem sietek) Olyan nagyon, fáj a szív... Olyan nagyon fáj a szívem, fáj... Most tudom már, miért sajog Fáj a szívem, sajog nagyon (miért, hogy) Fáj a szívem. fáj... miért
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Grasa
- Szalai
- gyuris