Rafiki

Lyrics
["Rafiki" ft. Kain dalszöveg] [1. verze: Kain] Helló, jövök és megyek csak beszívni jöttem Nálam az aranyrudak, ezek fasszopóznak, velem üljenek villamosszékbe Tuti hogy megbasz az áram, a lelkemet akarja, testemet rázza (Eh) Mi a gecinek idegesítsem magam, ha bizsu a lánca? Nem adom el, nem adom el, neked a lelkemet nem adom el Ülök a kanapén, bor a kezemben, faszomat szopja le épp a modell Megmondtam sokszor, hogy megvan az ára, a magasabb mának (Yеah) Hátamon nyúzzák a bőröm, a kurvák a hátamon másznak Ezek itt kergetnеk engem, pedig én nem vagyok Pac-Man Pedig én nem fogtam fegyvert, tesó, én nem fogtam fegyvert Kislány didereg, hideg a szarunk és freezelünk titeket (Yeah) Nem kell a hiteled, csinálom a pénzem, magamra figyelek (Yeah-yeah) [Refrén: Grasa & Kain] Ez a lány ördög, a napfényben táncol, fehér ruhában Egy sporton pörgök, a szarotok általában benn a kukában Büntim töltöm, a cigidben tea, az enyémben csár van Mindig megtettem mit kellett, rátok sohasem vártam A büntető tizenegy, szomorú anyuka pityereg A kislány didereg, hideg a szarunk és freezelünk titeket Magamból kikelek, fáj már a hátam, mert túl sokat cipelek Remélem sokára lesz, de geci hangos lesz, ha örökre kimegyek [2. verze: Grasa] Ha viszont így lesz para Finom illat, Yves Saint Laurent Mindegy, ó így lett Lara Szemétbe dobhatom minden szavam Tesó, ma nincsen tala Megyek, a kedvem is kibaszott lala Minden a tiétek ja-ja Mind egy szálig a kincsem ja-ja A sarokba szorított nincsen kedvem láthatod is Egyszer fent, egyszer fentebb, fehér a fehérrel váltakozik A felszínt kapartam eddig, lehet lemegyek a fájdalomig Hogyha rólad van szó hamarabb jutok a szánalomig Hogyha ez nem megy, arra már nincsen tervem Tesó, geci zöld a kertem Lassulok, gyors kis köröket vertem Az esélyek ellenem, valahogy nyertem Ne sajátítottalak volna el téged Pirosat választom, te meg a kéket Nem adom a szépet Dodzsem módban vagyunk, nem látom a féket [Refrén: Grasa & Kain] Ez a lány ördög, a napfényben táncol, fehér ruhában Egy sporton pörgök, a szarotok általában benn a kukában Büntim töltöm, a cigidben tea, az enyémben csár van Mindig megtettem mit kellett, rátok sohasem vártam A büntető tizenegy, szomorú anyuka pityereg A kislány didereg, hideg a szarunk és freezelünk titeket Magamból kikelek, fáj már a hátam, mert túl sokat cipelek Remélem sokára lesz, de geci hangos lesz, ha örökre kimegyek
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Grasa
- Kain (HUN)