Mint én

Lyrics
["Mint én" ft. Januar dalszöveg] [Intro: Grasa] (Januar) (Ajj, Geek) GG, GG, GG Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah Yeah [1. verze: Grasa] Rest In Peace Virgil tesó, a lábamon Off-White Csak primót szívok tesó, csak az első osztály Mindennap szülinapom, felvágom a tortát Mindennap szülinapom, kívánok egy Tonka-t NGZ bevetés, mindennap etetés Ha jó napom van tesó, akkor tánccal nevetés Mixelem mollyt a za-val, úgy hívom: "keverék" Sok van a trapszcénának, kiviszem a szemetét Január hideg hónap, megcsípi a szádat Mielőtt ezreket mozgattam, mozogtak százak Kicsi világ, összefonódnak a szálak Akkor lesz legjobb, hogyha felkapnak az árak Hegyek közt ébredek, a seggem alatt villa Gyönyörű arca van, gyönyörű hosszú pilla Nézd meg a momentumot, mert hamar elillan Következőben szemem újabb bag-en csillan Bag, bag, mindig kéne táska Minden jó tesó, imádkozok, mint egy sáska Már csak egy bong kéne ide, tesó a lágyba Magas élet, magas ár, pénz folyik a kádba [Refrén: Januar] Olyan akar lenni, mint én Olyan akar lenni, mint én, hah, hah Olyan akar lenni, mint én Olyan akar lenni, mint én, hah, hah, haah Lenni, mint én, hah [2. verze: Januar] Olyan akar lenni, mint én Én voltam a legmélyén Sok helyen élem a hétvégét Már vártam az év végét Zsebre rakom a pénzed, tudod én hiszek a pénzben Telitár Glockok, nézd meg Ha valamit akarok, úgy lesz Minden spanom itt tesz-vesz-vesz Nyugi van, nem kell stressz Azt mondod, van nálad, sok, sok, sok vax [Outro: Januar] (Ajj, Geek) Olyan akar lenni, mint én Hah-hah-haah
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Youngboysavage
- Grasa