Jó leszek

Album cover art for "Jó leszek" by Grasa & gyuris & ekhoe

Grasa & gyuris & ekhoe - Rap, Magyarul

Jó leszek

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

["Jó leszek" ft. ekhoe & gyuris dalszöveg] [Intro: ekhoe] (Januar) (B-B-B-Baby cookin' dope) Uh, yeah, yeah Yeah Legstabilabb ez az álom És én ígértem, hogy valóra váltom Mindenki kérdezte, mit látok a lányon Mindenki kérdezte, mit várok a mától [Refrén: ekhoe] Ezért a lányért a kincseimet adtam Magasra megyünk, de kicsieko maradtam A karom nem ér át a szíveden, mert angyal vagy, uh Angyal vagy, de ez földi élet Akkor maradok, ha ő kísér el Enyém volt, tesó, el is kérem És jó gyerek leszek, megígérem Nem kell más, csak a csillogás Hogy a szemeidben ne vesszеn a pislogás, oh És látod, hogy nem vagyok iskolás De az illatod a pólódba friss mosás, oh [Utórefrén: ekhoe] Tudod, hogy meglеsz a pénzünk És meg is van tesó, attól függ, honnan nézzük És akármi volt tesó, megadtuk a részünk Bocsi, hogyha a végtelenbe vészünk el [1. verze: Grasa] Aki kér Túl sok az ember aki fél Túl sok pénz kéne, sosem elég Sosem elég, sosem elég, yeah Mindig csak több kell, mindig csak éhesebb leszek Januar meg se őrül beaten, mindig veszek Ma payday volt tesó, ma mindent megveszek Ma payday volt tesó, yeah A csapatért sírok, a családért sírok, de értetek nincsen könny Ha beidegződik a félelem, pontosan úgy tesó, mint egy szörny, mint egy szörny A fejemben fegyver kattan A te szetted segg, tesó, még az enyém lakatlan [Átvezető: ekhoe] Mindenki azt üzeni, az Ekhoe az jó gyerek Akkor is, hogyha te irigy vagy, hogy jót megyek Ne aggódj értem már, mert úgyis jól leszek Nem voltam rosszban sohasem, mert volt eszem [2. verze: gyuris] Megbasztam, le se vette a maszkját Mondtam neki: "dobd el" és beadtam neki Astra-t Full mint Harry Potter, úgy lehoztam a hajszát A mentőhelikopterem repíti a kasszát Unom már a testem, inkább beadok egy Astra-t Nekem minden spanom kaszt, neked minden spanod kasztrált Csak csinálom a dolgomat és leszarom a hasznát Mindig képbe' vagyok, tesó engem ne bassz át Minden merchem elment, holnap beveszem a postát Hazafele megyek, megint várom az Oszkárt Maradt néhány percem, lehet beszívok addig Vágod tesó, eddig alattam ment hol a, hol a beat? Mindig akkorákat megyek, mintha Lime-on utaznék Tesó, jók a beatek, ha van, akkor mutass még Csak egy utas vagyok én, másik dimenzióban egy benzinkutas vagyok én Gyubenzin amit hugyozok, vigyázz, hallucinogén Tesó, vigyázz, hallucinogén Vigyázz, gyubenzin az hallucinogén Csak egy utas vagyok én, yeah [Refrén: ekhoe] Ezért a lányért a kincseimet adtam Magasra megyünk, de kicsieko maradtam A karom nem ér át a szíveden, mert angyal vagy, uh Angyal vagy, de ez földi élet Akkor maradok, ha ő kísér el Enyém volt, tesó, el is kérem És jó gyerek leszek, megígérem Nem kell más, csak a csillogás Hogy a szemeidben ne vesszen a pislogásom És látod, hogy nem vagyok iskolás De az illatod a pólódba friss mosás, oh

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • ekhoe
  • gyuris
  • Grasa