Пак ще го направя (Pak shte go napravya)

Album cover art for "Пак ще го направя (Pak shte go napravya)" by Цветелина Грахич (Tsvetelina Grahich) & Денис Теофиков (Denis Teofikov)

Цветелина Грахич (Tsvetelina Grahich) & Денис Теофиков (Denis Teofikov) - Pop, Чалга (Chalga)

Пак ще го направя (Pak shte go napravya)

1 Plays

Duration: 2:24

View Album

Lyrics

Language:

[Цветелина Грахич ft. Денис Теофиков - Пак ще го направя текст] [Куплет: Цветелина и Денис] Нищо специално, просто секс, кажи какво дължа ти? Купи си нещо, забрави за днес и отивай при мъжа ти Но защо, не мога да спя, да се храня даже не мога Но с теб дали е така, кажи ми за Бога? (за Бога?) [Припев: Цветелина и Денис] Без тебе изтрещявам, да, да Не знам какво ми става, да, да Но пак ще го направя, да, да Дали не полудявам? Груба съм и не прощавам Да, да, не знам какво ми става Да, да, но пак ще го направя Да, да, дали не полудявам? Груба съм и не прощавам [Пост-припев: Денис] Ла ла лей ла ла лей Ла ла лей ла ла лей лей Ла ла лей ла ла лей лей лей лей Ла ла лей ла ла лей Ла ла лей ла ла лей лей Ла ла лей ла ла лей лей лей лей [Куплет: Цветелина и Денис] Чакат ме, прибирай се и ти, при жена си ти се връщай Само секс, обличай се, върви и с любов не ме прегръщай Но защо, не мога да спя, да се храня даже не мога Но с теб дали е така, кажи ми за Бога? [Припев: Цветелина и Денис] Без тебе изтрещявам, да, да Не знам какво ми става, да, да Но пак ще го направя, да, да Дали не полудявам? Груба съм и не прощавам Да, да, не знам какво ми става Да, да, но пак ще го направя Да, да, дали не полудявам? Груба съм и не прощавам [Пост-припев: Денис] Ла ла лей ла ла лей Ла ла лей ла ла лей лей Ла ла лей ла ла лей лей лей лей Ла ла лей ла ла лей Ла ла лей ла ла лей лей Ла ла лей ла ла лей лей лей лей [Бридж: Цветелина и Денис] Само секс, обличай се, махай се, прибирай се Че ще се разкриеме, че всъщност се обичаме Просто се поискахме, някакво привличане Но ми се умираше, когато се прибираше [Припев: Цветелина и Денис] Без тебе изтрещявам, да, да Не знам какво ми става, да, да Но пак ще го направя, да, да Дали не полудявам? Груба съм и не прощавам Да, да, не знам какво ми става Да, да, но пак ще го направя Да, да, дали не полудявам? Груба съм и не прощавам

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Анастасия Мавродиева (Anastasia Mavrodieva)
  • Diamond Beat Production