Само за минута (Samo za minuta)

Album cover art for "Само за минута (Samo za minuta)" by Галин (Galin) & Камелия (Kamelia)

Галин (Galin) & Камелия (Kamelia) - Pop, Български (Bulgarian)

Само за минута (Samo za minuta)

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Текст на песента "Само за минута" ft. Камелия] [Въведение: Галин] Ей, ей, ей Слушай, имам нещо да ти кажа Нещо много тихо (Тихо) [Куплет 1: Галин] Нека много тихо стане за минута За минута, само за минута И сърцето тука спира за минута За минута, само за минута Ти наясно си от дума не разбирам И така за действия те провокирам Затова сега върни ми го малко И по-малко [Припев: Галин] На хапки ми го връщай Да мога да преглъщам Ти знаеш как да страдам Да падам и да ставам Аз какво да върна? (Аз какво да върна?) Душата в мен си тръгна Не знам какво да правя (Да правя) И как да те забравя [Следприпев: Галин] Как да те забравя? Как да те забравя? Как да те забравя? Аз не знам [Куплет 2: Галин] Нека много тихо бъде за минута За минута, само за минута И сърцето нека спира за минута (Нека спира за минута) За минута, само за минута Зная мразиш ти сама, че те оставям Уж обичам, а накрая наранявам (Наранявам) Затова те моля връщай ми го малко (Малко) И по-малко [Припев: Галин] На хапки ми го връщай Да мога да преглъщам (Мога да преглъщам) Ти знаеш как да страдам Да падам и да ставам Аз какво да върна? (Върна?) Душата в мен си тръгна (Душата в мен си тръгна) Не знам какво да правя И как да те забравя [Мост: Камелия и Галин] Не е трудно да е грубо и е жалко Да ме молиш, да ме гледаш ми е малко На лъжата няма пак да ти се хвана И да ти го връщам няма да престана И недей опитва само да избягаш Отмъщението ти си заслужаваш Още помня как изпиваше ме жадно Затова мъчението ще е бавно Бавно, бавно Бавно, ще е много бавно (Много бавно) Бавно, бавно, бавно, ще е много бавно (Колко жалко) [Припев: Галин] На хапки ми го връщай Да мога да преглъщам Ти знаеш как да страдам Да падам и да ставам Аз какво да върна? Душата в мен си тръгна Не знам какво да правя И как да те забравя [Следприпев: Камелия] И накрая искам нещо да ти кажа Че за тебе аз на всички ще разкажа И нека всяка като чуе твойто име Да не вярва, че от тебе ще ѝ мине Аз сълзите зная как да си изтрия Ще изляза и за теб ще се напия Ти от мен обаче няма да се скриеш Даже от живота си да ме изтриеш [Финал: Галин] На хапки ми го връщай

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Галин (Galin)
  • Станислава Василева (Stanislava Vasileva)