Дъждовно реге (Dazhdovno rege)

Lyrics
[Текст на песента "Дъждовно реге"] [Куплет 1] Дъждовно реге аз и ти Душите ни са тъй сами Дъждът без милост в нас вали Какво му сторихме, кажи? Онази тъжна истина Че повече не искаме Да се докосваме в нощта Е най-голямата лъжа [Припев] Истина е че те няма И тъгата ми голяма Ме измъчва и раздира Сякаш нещо в мен умира Истина е че си болка Много страшна, тежка болка Бяхме с тебе тъй щастливи А сега дали сме живи? [След-Припев] На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на Истина е че си болка Много страшна, тежка болка Бяхме с тебе тъй щастливи А сега дали сме живи? [Куплет 2] Дъждовно реге пак звучи Дъждът без милост пак вали Защо не ти простих греха Една единствена лъжа Нима не съм те лъгала Когато там зад ъгъла И аз в мислите си бях Прегърната от нечий грях [Припев] Истина е че те няма И тъгата ми голяма Ме измъчва и раздира Сякаш нещо в мен умира Истина е че си болка Много страшна, тежка болка Бяхме с тебе тъй щастливи А сега дали сме живи? [Инструментална Пауза] [Предприпев] На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на На-на-на-на-на-на-на-на [Припев] Истина е че те няма И тъгата ми голяма Ме измъчва и раздира Сякаш нещо в мен умира Истина е че си болка Много страшна, тежка болка Бяхме с тебе тъй щастливи А сега дали сме живи?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Стефка Ангелова (Stefka Angelova)
- Chris Kemanetzidis