Midas

Album cover art for "Midas" by Frosti

Frosti - Rap, Polska

Midas

0 Plays

Duration: 4:14

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Komornicy, wierzyciele, mam już dosyć Miałem tylko robić muzę, nie śpię w nocy Pogadamy te historie po raz enty A ja z roku na rok coraz bardziej pierdolnięty Największe przypały, zawsze za najgłupsze rzeczy I jakbym miał zwałę na molaście nie umiem się cieszyć Z niczego, chociaż mówią, że wygrywam Ale to co dla nich jest pod sufitem jest takimi schodami że tego nie widać Frosti to Midas, z gówna ulepiłem pałac tymi ręcyma Co złapałem no to trzymam, jak jesteś kurwą spierdalaj Niech mówią co dobre, co złe, bo zasady i historie piszą zwycięzcy Dopóki nie padnę będę robił swoje i nie dopuszczam do klęski [Refren] Chcieliby zabrać mi, to co jest moje i zrobiłem sam Energii dali mi moi ludzie, od nich tyle siły mam Chuj na łeb kładę tym, którzy mówili, że mój wysiłek tutaj jest chuja wart Tworzę coś z niczego, ale nie z nich, choć jestem młody Midas Chcieliby zabrać mi, to co jest moje i zrobiłem sam Energii dali mi moi ludzie, od nich tyle siły mam Chuj na łeb kładę tym, którzy mówili, że mój wysiłek tutaj jest chuja wart Tworzę coś z niczego, ale nie z nich, choć jestem młody Midas [Zwrotka 2] Obrałem se drogę, nie ziemniaki i marchewki Idę nią choć prują się wieśniaki i kurewki Wchodzę do kabiny w trakcie pełni, nie podchodź do bestii Wchodzę do kabiny i lecę w kosmos, nie ma limitów jest tylko za mało hajsy by je przebić Palę se topa jak żelbeton solo i chuja wykładam na rap-grę Bo każdy podbija z pucą jakby chciał wylizać mi dupę centralnie Prędzej powiem coś niemiłego, bo taki jestem, nie chcesz, nie gadajmy Na siłę nie będę fajny, chuj mnie obchodzą te downy Moja historia w podziemiu to klasyka, powiedzmy że od terapii W sensie tej nuty, bo do psychologa wysyłali mnie tylko w szkolę Nie mogli pojąć geniuszu, który przemawiał przeze mnie ryju odkąd byłem mały A tera robię co zawsze chciałem, oni męczą się dalej w tej szkole Zawsze pod górkę dlatego tera wybieram se najdziwniejszą drogę Jak już się wkurwię, za co się nie zabiorę, mordo, zamieniam w ogień Konkret, wchodzę na scenę i nie zejdę w ogóle Zabieram pizdom pieniądze, konkurencja ma już problem Frosti Rege, Spółka ZOO, jedz... [Refren] Chcieliby zabrać mi, to co jest moje i zrobiłem sam Energii dali mi moi ludzie, od nich tyle siły mam Chuj na łeb kładę tym, którzy mówili, że mój wysiłek tutaj jest chuja wart Tworzę coś z niczego, ale nie z nich, choć jestem młody Midas Chuj na łeb kładę tym, którzy mówili, że mój wysiłek tutaj jest chuja wart Tworzę coś z niczego, ale nie z nich, choć jestem młody Midas

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Frosti