Vozim

Lyrics
[Tekst pjesme "Vozim"] [Uvod] (Nosim malo hrane i koju kintu u borsi) (Dok ja lijepo kruzam u svojoj staroj Opel Corsi) (Ne trebam ništa novo osim svega onog mog) (Zašto vozim? Odgovor na to ima samo Bog) [Strofa 1] Vozim se cestom do kraja svoga puta Prestižem sve loše i mnoga lica ljuta Imam sa sobom samo ono Å¡to trebam Zatrubim da pozdravim i nikome ne smetam [Pred-Refren] Nosim malo hrane i koju kintu u borsi Dok ja lijepo kruzam u svojoj staroj Opel Corsi Ne trebam ništa novo osim svega onog mog Zašto vozim? Odgovor na to ima samo Bog [Refren] Kol'ko meni toga ustvari ne treba (Ne treba mi Lamborghini, ne trebam luksuzan stan) Kažu da sam s Marsa al' sam pao sa neba (Samo tražim nekoga da više ne budem sam) Al' za sada ovom dugom cestom lutam Samo se nadam da nije blizu kraj moga puta [Strofa 2] Svijetla na mom autu osvjetljavaju mi put Sad me nitko i ništa ne može stjerati u kut Ne trebam bogatstva, samo želim svega onog mog Pitaš me zašto ništa neću, e pa to ti je zbog toga što- [Pred-Refren] Nosim malo hrane i koju kintu u borsi Dok ja lijepo kruzam u svojoj staroj Opel Corsi Ne trebam ništa novo osim svega onog mog Zašto vozim? Odgovor na to (Na to) ima samo Bog (Bog) [Refren] Kol'ko meni toga ustvari ne treba (Ne treba mi Lamborghini, ne trebam luksuzan stan) Kažu da sam s Marsa al' sam pao sa neba (Samo tražim nekoga da više ne budem sam) Al' za sada ovom dugom cestom lutam Samo se nadam da nije blizu kraj moga puta [Pijelaz] Ne trebam, ne trebam, ne, ne Ne trebam, ne trebam, ne, ne Ne trebam ništa novo osim svega onog mog Zašto vozim? Odgovor na to ima samo Bog [Refren] Kol'ko meni toga ustvari ne treba (Ne treba mi Lamborghini, ne trebam luksuzan stan) Kažu da sam s Marsa al' sam pao sa neba (Samo tražim nekoga da više ne budem sam) Al' za sada ovom dugom cestom lutam Samo se nadam da nije blizu kraj moga puta
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Frane NOVA