Keta

Album cover art for "Keta" by Erking

Erking - Rap, Polski Rap

Keta

0 Plays

Duration: 3:30

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka: Erking] Czasem wniosę sąsiadce zakupy na trzecie piętro Bo ja i mój gang gang potrafimy być uprzejmi Miewam duszę romantyka i umiem docenić piękno Chyba, że chodzi o forsę wtedy fuck you, pay me Wszyscy mamy w sobie tutaj trochę z Dyzmy Ale jestem zbyt naiwny, mówią o tym nowe blizny Muszę być dla nich szczytem skoro chcą mi wejść na głowę Ich życie to bloki szkoda, że reklamowe Siema Er mówią, że fart to twoja druga ksywa Spadasz na cztery łapy kiedy innym się obrywa Bo jasne każdy hustler mówi, że luz ma Przeżyje kryzys jak panna, bo wie, że jej się spóźnia Nie jestem pro-islamistą, który prowokuje bójki Wkurwiają nas problemy z psami ciągle, a nie burki Kumple z bloku się pytają kiedy mnie tu złapią Dalej spotkasz mnie na bojo, bo bywam na Old Trafford Nasz kręgosłup moralny jest jak żelki Haribo Odkąd Kate Moss jest dla nas nową Mona Lisą Też bym chciał nawinąć, że mam plecy na streetcie Ale żeby mieć luźne życie to śmigam we slim fitcie Nawijam pod te bębny, przecież nie potnę gęby Zawsze chciałem mieć najlepsze wersy, a nie złote zęby Taki wers pod publikę, ale czuję, że to wiesz Bo chcę mieć najlepsze wersy, złote zęby w sumie też Nie chcę gadać o emocjach używam emotikony Chciałbym polecieć jak ptak, mam na myśli drony Piję bubble tea, patrzę na jej bubble butt Jak zobaczę cię na Insta młoda robię double tap Jedyny bóg, którego czasem słucham jest z Kanady Bliżej mi do piekła, bo diabeł ubiera się u Prady Masz logo na podeszwach to pójdą w twoje ślady albo nie Znam szybkie życie na telefon, szybkie sztuki, koke, fete Szybkie fury, a w kieszeni na liczniku parę setek Jak pytają czy idę na melo odpowiadam e-e No chyba, że odetną mi dziś łącze z szybkim netem Globalizacja trochę nas bawi w czasach Gdzie rządzą dragi, kasa, a każdy śmiga w drogich adidasach A inni kradną, coś jak Mam nowe yeezy, ale nie czuję się jak Pablo Co tam Piotrek? Mam nadzieję wszystko okej Nasz nowy krążek zostawi ich na lodzie hokej Nic się na scenie nie zmienia Robert W To jest podziemie podziemia, wiąże nowe Ciągle mówią, że trwonię forsę Cokolwiek, kiedyś wiązałem koniec z końcem Tu rządzi siano nadal, życie to kanonada Czasem nawijam se bzdury, bo muszę się wygadać [Outro: Erking] Wierzę tylko w jedną dietę Wierzę tylko w jedną dietę Wierzę tylko w jedną dietę Chcę zrzucić pare kilo jak zdejmę z łapy ketę Chcę zrzucić pare kilo jak zdejmę z łapy ketę Chcę zrzucić pare kilo jak zdejmę z łapy ketę Chcę zrzucić pare kilo jak zdejmę z łapy ketę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Erking