Пак ще се броиш (Pak shte se broish)

Емилия (Emilia) (BGR) - Pop, Чалга (Chalga)
Пак ще се броиш (Pak shte se broish)
0 Plays
Lyrics
[Текст на песента "Пак ще се броиш"] [Куплет 1: Денис Теофиков] Гръм! Още помня изстрела на пистолета И силно как валеше в тази нощ проклета И от този миг реших едно За тебе ще пея всеки тон [Предприпев: Денис Теофиков] И даже като спим, пак ме палиш Обичам даже сладко като се лигавиш И всеки спомен, даже всеки сладък ден Искам да се върне за момент [Припев: Денис Теофиков] След тебе няма шанс друга да блести И сладкиш ще ми загорчи! Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! И като пироман луд в мен гърмиш Душата ми на две делиш Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! [Куплет 2: Емилия] И все повтарят: "Пушенето те убива" И казват, че не е нормално пак да пия Но не знаят всъщност как без тебе Се свиква всеки ден [Предприпев: Емилия] И даже като спим, пак ме палиш Обичам даже сладко като се лигавиш И всеки спомен, даже всеки сладък ден Искам да се върне за момент [Припев: Емилия] След тебе няма шанс друг да заблести И сладкиш ще ми загорчи! Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! И като пироман луд в мен гърмиш Душата ми на две делиш Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! [Мост: Денис Теофиков, Емилия, Двамата] И всички казват, че е за добро Че няма да сме с теб заедно И как не ни било писано В убиец виждал ли си добро? И няма те до мен и болиш И ето пак мълча и ти мълчиш Но виждам те до мен как стоиш Пак за мен ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! Пак ще се броиш! [Припев: Емилия] След тебе няма шанс друг да заблести И сладкиш ще ми загорчи Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! И като пироман луд в мен гърмиш Душата ми на две делиш Където и да си само едно помни: "Само ти пак ще се броиш"! [Финал: Денис Теофиков] Всички казват, че е за добро Че няма да сме с теб заедно И как не ни било писано В убиец виждал ли си добро? И няма те до мен и болиш И ето пак мълча и ти мълчиш Но виждам те до мен как стоиш Пак за мен ще се броиш!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Diamond Beat Production