Бензин (Benzin)

Album cover art for "Бензин (Benzin)" by Емануела (Emanuela)

Емануела (Emanuela) - Pop, Чалга (Chalga)

Бензин (Benzin)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Емануела и Ариа - Бензин текст] [Куплет: Емануела и Ариа] Чух, че пича е в града викали му ненормалния Поздравете мистър X от специалната Кажете господин адреналин От колко време се следим. (ммм да) Останем ли сами ще си гърмим да гърмим, да гърмим... [Припев: Емануела и Ариа] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим [Куплет: Ариа и Емануела] Чух, че идвал е в града онзи нереалния 100 красавици приспа само мене не успя От твоята порода си един забъркваш яко, после дим На клубовете най-любим да горим, да гърмим [Припев: Ариа и Емануела] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим [Припев: Емануела и Ариа] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ария (Aria) (BGR)
  • Петър Петров (Petar Petrov)
  • Александър Попов (Alexandar Popov)